Usb gözükmeyen dosyalar

1089yasin

Üye
2 Ağu 2012
214
0
Arkadaşlar flash diskim boyut olarak dolu gözüküyor ama klasörler yok.bunları nasıl getirebilirim çok önemli dosyalar vardı

UrunguBeg

Üye
29 Ocak 2015
59
0
Cmd ile yapılıyor.
Not defterine yazmış olduğum yöntem.

"
Önce flash bellek sürücüsünün ismini yaz Cmd ye sonra bunları kopyala(boşluk olacak)

Attrib /s /d -r -a -s -h
"

örneğin d: yaz enter de.Sonra o kodları aralarında boşluk olacak şekilde yaz.

darkmojo

Yeni üye
18 Tem 2014
28
0
genellıkle wındows 8 lerde işe yarıyor çogu kez kullandım ben sağ usttekı arama kısmına *.* yazdıgım zamanlarda virüs yemiş gözükmeyen doyaları gosteriyordu dene işe yarıyabilir

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Kardeşim Onlar Flashın İlk Yapıldığında Oluşan Bir Dosyadır Flashın İsim Boyutu,Simge Boyutu Genel Toplanma vs. O Yüzden Öyle Ve Silersen Usb Hata Verebilir BENCE :)

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
Kardeşim Onlar Flashın İlk Yapıldığında Oluşan Bir Dosyadır Flashın İsim Boyutu,Simge Boyutu Genel Toplanma vs. O Yüzden Öyle Ve Silersen Usb Hata Verebilir BENCE :)

Üye fazla boyuttan bahs ediyor, başıma gelmişti :)

genellıkle wındows 8 lerde işe yarıyor çogu kez kullandım ben sağ usttekı arama kısmına *.* yazdıgım zamanlarda virüs yemiş gözükmeyen doyaları gosteriyordu dene işe yarıyabilir

darkmojo'nun dediği yöntemi kullandım bende, deneyin. Sonra kopyalayın windowsa, daha sonra usb biçimlendirin. Yeniden dosyaları usb atın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.