USB ile format ?

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
Arkadaşlar ben şu anda win. 8 kullanıyorum fakat format atmak istiyorumn ve bunu usb den yapacağım acaba nasıl yapabilirim ?

VE EN ÖNEMLİSİ FORMAT ATARKEN ÜRÜN ANAHTARI (KEY) İSTER Mİ ?

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
Anakart Flash bellekten önyüklemeyi destekliyosa atılır
orjinal iso ise atarken CD key sorar daha sonra etkinleştirmek üzere bölümü atlarsın , kurulum devam eder, format bitince programla aktifleştirirsin windowsu
Windows 7 usb dvd tools programı var .iso dosyasını önyüklemeli olarak flasha yazıyo.
Anlatımlı Konu : http://www.turkhackteam.net/windows...anlatim-cd-usb-bios-boot-resimli-anlatim.html

Windows 7 usb dvd tools bu program windows 7 ve windows 8 isolarını flasha yazar

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
w8 kuracaksanız bu 2 ürün anahtarı işinizi görecektir
NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4
RR3BN-3YY9P-9D7FC-7J4YF-QGJXW

Şimdi gelelim kuruluma;

USB ile format genelde dvd kullanmamakla alakalı bir durumdur ve sizinde benzeri bir duruma sahip olduğunuzu var sayarak USB bellek ile değilde, direkt olarak hiç bir ek çihaza gereksinim duymadan nasıl format atabileceğinizi anlatayım.

İlk olarak internetten w8 .iso kalıbını indirmeniz gerek. Sonrada bunu Daemon Tools ile çalıştırın ve tıpkı dvd roomunuzda w8 dvd si takılıymış gibi format işlemine başlatın. Ürün anahtarında bir aksilik çıkmasına karşın farklı sitelerden telefonunuza yedeğini alın. Ve ya internet bağlantısı olan bir telefonda işinizi görücektir. Takıldığınız bir yer olursa pm atabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.