USB İle Modem Hack yapılmış

sesver112

Yeni üye
8 Şub 2010
8
0
Arkadaşlar günlerdir bu sorunu çözmeye çalışıyordum ve sorunu buldum USB ile wifi hacklenmiş . Hem telefonuma hemde bilgisayarıma localhost yükleyip kontrol edebiliyor .
Onu bulma oranım ne kadar (Localhost) üzerinden ve bunu nasıl kapatırım
Telefonda bilgisayara format cekince düzelmiyor

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
Kardeşim Rat gibi şeyler bazen silinmeyebiliyor bunun çözümü için yeni bir işletim sistemi yüklemeni öneririm

Ayrıca bu tür şeylerin yapılması fazla derecede kolay ama bunu önlemekte (önlem almak) bi o kadar kolay
benim tavsiyem ağını gizle ve kendine 1 adet fortunet al bunlar seni korur ..
Nasıl yapıldığını sormak istersen Özel Mesaj atabilirsin
İyi forumlar

sesver112

Yeni üye
8 Şub 2010
8
0
Kardeşim Rat gibi şeyler bazen silinmeyebiliyor bunun çözümü için yeni bir işletim sistemi yüklemeni öneririm

Ayrıca bu tür şeylerin yapılması fazla derecede kolay ama bunu önlemekte (önlem almak) bi o kadar kolay
benim tavsiyem ağını gizle ve kendine 1 adet fortunet al bunlar seni korur ..
Nasıl yapıldığını sormak istersen Özel Mesaj atabilirsin
İyi forumlar
Teşekkür ederim dmye geldm

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Localhost ile yapması imkansız,çünkü hacklemeden önce senin localhost'una erişemez çünkü internete bağlı değil,günümüzde tost makinası ile bile hack yapılabilir.En temel mantık algoritmadır hangi dili bilirsen bil yapacağın şeyi kafanda tasarlarsan html ile oyun yazarsın öyle diyim :)

sesver112

Yeni üye
8 Şub 2010
8
0
Localhost ile yapması imkansız,çünkü hacklemeden önce senin localhost'una erişemez çünkü internete bağlı değil,günümüzde tost makinası ile bile hack yapılabilir.En temel mantık algoritmadır hangi dili bilirsen bil yapacağın şeyi kafanda tasarlarsan html ile oyun yazarsın öyle diyim :)

Kardeşim localhost kendisi kurmus zaten ben degil telefona erişim için .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.