USB nin içindekiler açılmıyor, biçimlendiremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vedado

Katılımcı Üye
4 Eki 2009
974
0
uzay olması lazım!
Arkadaslar, 8 GB flash diskimi bilgisayara takıyorum fakat bir resmi veya baska bir dosyayı açmak istiyorum bir türlü açamıyorum, donuyor. Cıkartiyorum sonra da biçimlendireyim diyorum bekliyorum bir sonuç yok. Bir programla ya da baska türlü yapabilecegim bisey var mi ? :confused:

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Başlat/Çalıştır/cmd/Format F: ''sendeki harf ne ise onu yaz'' enter yap format atar ve istediğin gibi kullanırsın...Format yazdıktan sonra bir boşluk ve sürücü harfini yaz çift nokta yap enterle..

İyi Forumlar...

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
Bilgisayarıma sağa tıkla yönete gir ordan sol taraftan da Disk yönetimi var ona gir. Orda pc deki diskler var usb diski bul ordan sağa tıkla biçimlendir de.

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
usb nin içindeki okuyucu devrenin ayaklarındada kaynaklanabiliyo aralarında temas oluyo sivri bişeyle ayak aralarını temizleyip hava tutarsan bu sorunu tekrar yaşamazsın.

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Gecersiz sürücü belirtimi dedi bende ???

Eğerki benim verdiğim yiöntemden bahsediyorsan yani direk komut sistemiyle formatlamayı ( cmd ) sürücü harfi sende ne ise onu yazacaksın..

Yani başlat/çalıştır/cmd/Format F: Enterla..

Format bir boşluk sendeki sürücü harfi neyse onu büyük harfle yaz ve çift nokta koy...Bu yolla formatlanmama ya da biçimlenmeme gibi bi şansıo yok..Tabi flash bozuk değilse...

CoLTFeeT06

Uzman üye
1 Kas 2011
1,604
0
ANKARA
https://tik.lat/oj2hm

şu linkte ki dosyayı indir ve flash diski birleştir .bunun çözümü bu .istersen bide COD44 adlı arkadaşın dediğinide yapabilirsin ama o uzun yok hiç uğraşma benim dediğimi yap flash diskinde virüs var ve o virüsleri antivirüsler silemez sadece benim verdiğim link ve COD44 ün yazısı doğru...!!!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.