USB'den Uygulama Çalıştırmak

kennyS

Yeni üye
25 Nis 2016
28
0
Arkadaşlar merhaba ben bilgisayara USB taktığım zaman USB'deki bir uygulamanın (.exe,.bat,vs.) çalışmasını istiyorum bunu yapabilir miyim ?

kennyS

Yeni üye
25 Nis 2016
28
0
Paylaşan yaklaşık 3 kişi var, birisi hardware + software olarak bile paylaşmış..

Ben de zaten biraz araştırdım fakat bunun program vs. aracılığı ile olmadan win 7 ve üstü itibari ile otomatik olarak olmayacağı yönünde bilgiler buldum. (gerçi ben autorun.inf'i araştırmıştım) Bunu otomatik yapmam mümkün mü peki flaş belleğimin içindeki herhangi bir dosya ile ?

God is Nig

Üye
15 Tem 2016
171
0
Ben de zaten biraz araştırdım fakat bunun program vs. aracılığı ile olmadan win 7 ve üstü itibari ile otomatik olarak olmayacağı yönünde bilgiler buldum. (gerçi ben autorun.inf'i araştırmıştım) Bunu otomatik yapmam mümkün mü peki flaş belleğimin içindeki herhangi bir dosya ile ?

Mümkün, fakat hardware ile uğraşman gerek.
Plut0'nun konusu var forumda, araştır, bulursun.

AloneBird

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
786
4
UAE
Bende autorun programı vardı içinde batı exeye çevirme de mevcut. hatta bazı harddisk yakan kodlar gibi teh :(likeli kodlarda vardı sıfırlayınca gitti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.