USB'ye virüs bulaştırma

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz şuanda aktif olarak virüs geliştiriyorum ve maalesef sürekli olarak yeni konu açıyorum. Özür dilerim bunun farkındayım neyse. Şimdi bir benim virüsüm bulaşmış bir bilgisayar olsun. Bu bilgisayara takılan her USB ye benim virüsüm kopyalansın otomatik. Ardından takıldığında otomatik bir şekilde açılmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Bİr öneri vs. var mı? Lütfen bilgi sahibi olmayanlar yazmasın. Googleden araştır diyenlerde özellikle yazmasın ha birde o toksik tayfa YAZMASIN! (BIKTIM)

R

RTÜER

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz şuanda aktif olarak virüs geliştiriyorum ve maalesef sürekli olarak yeni konu açıyorum. Özür dilerim bunun farkındayım neyse. Şimdi bir benim virüsüm bulaşmış bir bilgisayar olsun. Bu bilgisayara takılan her USB ye benim virüsüm kopyalansın otomatik. Ardından takıldığında otomatik bir şekilde açılmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Bİr öneri vs. var mı? Lütfen bilgi sahibi olmayanlar yazmasın. Googleden araştır diyenlerde özellikle yazmasın ha birde o toksik tayfa YAZMASIN! (BIKTIMKar
Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz şuanda aktif olarak virüs geliştiriyorum ve maalesef sürekli olarak yeni konu açıyorum. Özür dilerim bunun farkındayım neyse. Şimdi bir benim virüsüm bulaşmış bir bilgisayar olsun. Bu bilgisayara takılan her USB ye benim virüsüm kopyalansın otomatik. Ardından takıldığında otomatik bir şekilde açılmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Bİr öneri vs. var mı? Lütfen bilgi sahibi olmayanlar yazmasın. Googleden araştır diyenlerde özellikle yazmasın ha birde o toksik tayfa YAZMASIN! (BIKTIM)
Yardımcı olur mu bilmem ama bi bak

Eğer yazılımınızı bir flaş sürücüye otomatik olarak kopyalamak istiyorsanız, bunu bir otomatik kopyalama veya senkronizasyon işlemi olarak düzenlemeniz gerekebilir. İşte bu konuda birkaç adım:

1. Otomatik Kopyalama Yazılımı:Bilgisayarınızda çalışan bir yazılımı geliştirmeniz gerekebilir. Bu yazılım, bir flaş sürücü tespit edildiğinde otomatik olarak belirli dosyaları veya klasörleri kopyalayabilir. Bunu sağlamak için bir programlama dilini (Python, C#, vb.) ve işletim sistemine uygun API'leri kullanabilirsiniz.
  2. Uygun API'leri Kullanma:Eğer Windows kullanıyorsanız, PowerShell veya C# gibi dillerle System.IO sınıflarını kullanarak dosyaları kopyalayabilirsiniz. PowerShell scriptleri veya C# uygulamaları, flaş sürücü tespit edildiğinde otomatik olarak çalıştırılabilir.

Örnek PowerShell scripti:
    powershellCopy code
    $flasSurucu = Get-WmiObject Win32_DiskDrive | Where-Object { $_.InterfaceType -eq 'USB' }
    $flasSurucuHarfi = Get-WmiObject Win32_DiskPartition | Where-Object { $_.DiskIndex -eq $flasSurucu.Index } | Get-WmiObject Win32_LogicalDisk
    Copy-Item -Path "C:\KaynakKlasor\*" -Destination "$($flasSurucuHarfi.DeviceID):\HedefKlasor\" -Recurse

3. Otomatik Başlatma Ayarları:Geliştirdiğiniz otomatik kopyalama yazılımını veya scripti, bilgisayarınız başladığında otomatik olarak çalıştırmak isteyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için geliştirdiğiniz yazılımı veya scripti otomatik başlatma ayarlarına ekleyebilirsiniz.
Lütfen bu işlemleri gerçekleştirirken dikkatli olun ve yazılımınızın istenmeyen davranışlara neden olmadığından emin olun. Ayrıca, bilgisayarınıza otomatik kopyalama işlemi eklerken gizlilik ve güvenlik konularını göz önünde bulundurmalısınız.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
898
lihtgTHT.php
Merhabalar, USB üzerinde bu tarz otomatik çalıştırılacak işlemleri yapabilmek için Bad USB nedir ve nasıl yapılır bunları öğrenmek gerekiyor. Bunun içinde aşağıdaki yazıyı okuyabilirsin.
Bad USB: Siber Saldırı Silahı Geleceği Yazanlar

Ardından nasıl yapılacağını öğrenmek için bu bağlantıyı inceleyebilirsin.

İyi forumlar dilerim.

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Merhabalar, USB üzerinde bu tarz otomatik çalıştırılacak işlemleri yapabilmek için Bad USB nedir ve nasıl yapılır bunları öğrenmek gerekiyor. Bunun içinde aşağıdaki yazıyı okuyabilirsin.
Bad USB: Siber Saldırı Silahı Geleceği Yazanlar

Ardından nasıl yapılacağını öğrenmek için bu bağlantıyı inceleyebilirsin.

İyi forumlar dilerim.
Dostum dediğimi anlamanışsın yazıyosun bak o kadar söyledim bilmeyenler YAZMASIN diye ama hala yazıyosun ne bu yazma sevdası? Ben istemişim ki orada benim virüs takılan USB ye bulaşsın sonrada başka bir bilgisayara takılınca o USB o bilgisayarada bulaşsın istiyorum. Sen geliyosun bana BADUSB diyosun ben bilmiyor muyum badusb ne hiç araştırmadım mı? Bendede var arduino leonardo

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
898
lihtgTHT.php
Dostum dediğimi anlamanışsın yazıyosun bak o kadar söyledim bilmeyenler YAZMASIN diye ama hala yazıyosun ne bu yazma sevdası? Ben istemişim ki orada benim virüs takılan USB ye bulaşsın sonrada başka bir bilgisayara takılınca o USB o bilgisayarada bulaşsın istiyorum. Sen geliyosun bana BADUSB diyosun ben bilmiyor muyum badusb ne hiç araştırmadım mı? Bendede var arduino leonardo
Ne bu gerginlik? Özele gelir misin

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,654
1,581
Front-End-Teşkilat-ı Mahsusa
Merhaba dostum benim aklıma bir fikir geldi yaptığın virüs'e otomatik kodlarak ekleyerek bunu yapabilir ve virüs USB cihazı takıldığında kopyalama işini gerçekleştirebilir. Ayrıca gelişmiş bir Yapay Zeka kullandım bu projen için:
. Bilgisayarda çalışan bir programın USB belleğe otomatik olarak dosya atamasını iki farklı yöntemle gerçekleştirebilirsiniz:
1. Python Script Kullanarak:
  • Python'da os ve shutil modüllerini kullanarak USB belleğinizi tarayabilir ve dosyaları kopyalayabilirsiniz.
  • Aşağıdaki kod örneği, dosya.txt adlı dosyayı USB belleğin kök dizinine kopyalar:
Kod:
Python
import os
import shutil

# USB bellek sürücüsünün adını bulun
usb_path = "/dev/sdX"

# Dosyayı kopyalayın
shutil.copyfile("dosya.txt", os.path.join(usb_path, "dosya.txt"))

Bu kod örneğinde, /dev/sdX USB bellek sürücüsünün yolunu temsil eder. Gerçek yol, sisteminize bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Kodunuzu çalıştırmadan önce USB belleğinizin bilgisayara takılı olduğundan emin olun.

2. Komut Satırı Kullanarak:
cp komutunu kullanarak dosyaları USB belleğe kopyalayabilirsiniz.
Aşağıdaki komut, dosya.txt adlı dosyayı USB belleğin kök dizinine kopyalar:

cp dosya.txt /dev/sdX/dosya.txt

• Bu komut örneğinde de
    Kod:
    /dev/sdX
    USB bellek sürücüsünün yolunu temsil eder.
  • Komut satırını kullanarak dosyaları kopyalamak için, komut satırı arayüzünü (terminal) açmanız gerekir.
Ek İpuçları:
  • USB belleğinizin dosya sisteminin FAT32 veya NTFS olduğundan emin olun.
  • Dosyaları kopyalamadan önce USB belleğinizde yeterli boş alan olduğundan emin olun.
  • Kodunuzu veya komutlarınızı çalıştırmadan önce hatalara karşı dikkatlice kontrol edin.
  • Programınızın otomatik olarak çalışmasını istiyorsanız, cron veya systemd gibi bir zamanlayıcı hizmeti kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.