Üstteki Üyeyi Değerlendir [Nick - Avatar - İmza - Kişilik]

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
NamelessMan
Nick: 8.9
İmza: 0.0
Kişilik: Hafif Troll biri. Severim :)

Black demon

Nick: 4.5
İmza: 8
Kişilik: Tanımıyorum :)

Son düzenleme:

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
LOSTTEAM

Nick:5
İmza : 9
Kişilik : Karakteri sağlamdır 9 vereyim :)

Kardeş sen bizim nicke 5 verip şekil yapıyorsun da 2007 yıllarındayken cs deki nickimdi bu benim. İngiliççe bilmezken türettim bunu anlamını sonra anladım hani saygı lütfen :D :D

Nick: 8
İmza: 10 (11 varsa onuda alır hani)
Kişilik: Severim iyidir. Adamdır satmaz hani.

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
Kardeş sen bizim nicke 5 verip şekil yapıyorsun da 2007 yıllarındayken cs deki nickimdi bu benim. İngiliççe bilmezken türettim bunu anlamını sonra anladım hani saygı lütfen :D :D

İmza: 10 (11 varsa onuda alır hani)
Kişilik: Severim iyidir. Adamdır satmaz hani.

Saygım sonzuz ama , Gerçekler bunlar dostum :D

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
NamelessMan
Nick: 8.9
İmza: 0.0
Kişilik: Hafif Troll biri. Severim :)

Black demon

Nick: 4.5
İmza: 8
Kişilik: Tanımıyorum :)

Avatara bende anlam veremiyorum . İmza Bir süreliğine öyle kalsın yoksa 10 numero imza atarım :D Sevdiğine sevindim:)
Madem o kadar yorum attık bir değerlendirelim
Nick:İngiliz özentiliği altında en çok almak kullanmak istediğim nicklerdendir 9.5
Avatar: 7 Arka plan farklı olsa 10
İmza 10
Kişilik : Bende tanımıyorum ama tanışırız :trl Bende beni seven sayanları sever sayarım.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Alıngan
Nick: 7.8 hadi 8
İmza: 9
Kişilik: Yardım sever kişiliği var. Üslubu iyi. Adamdır.

Siyah Aslan
Nick: Klasik "black" ama 8.2 bir Black-VR7 olmasada :D
Avatar: Siyah aslan ama kürkü kırmızı. Çorumlu zenci gibi. 7.5
İmza: 7
Kişilik: Esprili ama soğutacak türden. Nefes alamıyorsunuz hani ama Bir Marwins değil :D Orta seviye Troll ve Tabiki ADAM.

ZavaZinGo1

Yeni üye
8 Ağu 2015
46
0
Alıngan
Nick: 7.8 hadi 8
İmza: 9
Kişilik: Yardım sever kişiliği var. Üslubu iyi. Adamdır.

Siyah Aslan
Nick: Klasik "black" ama 8.2 bir Black-VR7 olmasada :D
Avatar: Siyah aslan ama kürkü kırmızı. Çorumlu zenci gibi. 7.5
Kişilik: Esprili ama soğutacak türden. Nefes alamıyorsunuz hani ama Bir Marwins değil :D Orta seviye Troll ve Tabiki ADAM.

Kişilik: Tanımıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.