Üstteki Üyeyi Değerlendir [Nick - Avatar - İmza - Kişilik]

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Arkadaşın dediği gibi finale yaklaşıyor konu senin sayende ;)

Yok finale yaklaşmaz konu kilitlenene kadar böyle rakamlar olmasaydı iyiydi diyeceksiniz konu ne zaman kilitlenir bilmem. Ama konu bağımlılık yaptı. :D

Sizde 1 sefer düşük vermeyin nickime olmaz mı :D

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2

Yok finale yaklaşmaz konu kilitlenene kadar böyle rakamlar olmasaydı iyiydi diyeceksiniz konu ne zaman kilitlenir bilmem. Ama konu bağımlılık yaptı. :D

Sizde 1 sefer düşük vermeyin nickime olmaz mı :D
bide ben sana veriyim :D

+ Nick : Beğenmedim 10/1
+ Avatar : Kötü. 10/1
+ İmza : Kötü. 10/0
+ Kişilik : Duruma Göre :D

:D:D

ymz75

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
685
0
48
Catia La Mar
Fazla Eksiğin Var avatarda Yüzün dönük olmalı forma mükemmel olmuş ama Bir Hacker forması mükemmelötesi olurdu Göğüs üzerinde olabilirdi isim ve numara Vs Vs Birde TÜÜRKİYE CUMHURİYETİ sembolize eden resim olabiklirdi forma üzerinde bence bu haliyle baştan kaybetmiş sırt görünümü olmamalıydı.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Fazla Eksiğin Var avatarda Yüzün dönük olmalı forma mükemmel olmuş ama Bir Hacker forması mükemmelötesi olurdu Göğüs üzerinde olabilirdi isim ve numara Vs Vs Birde TÜÜRKİYE CUMHURİYETİ sembolize eden resim olabiklirdi forma üzerinde bence bu haliyle baştan kaybetmiş sırt görünümü olmamalıydı.

1) Forma numarası sırtta yazar
2) Avatardaki ben değilim
3) Hacker forması diye bir terim yok
4) Çok şükür Türkçü düşüncede bir insanım Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili avatar kullanmamam bunu değiştirmez :)

Yinede sağol yorumun için :)

mr~TURK

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
873
0
Veteran 7

+ Nick : Güzel 10/8
+ Avatar : Ronaldo'yu severim :D 10/10
+ İmza : Çalış.... 10/4
+ Kişilik : İyi birine benziyo

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
BlackWhitexx

+ Nick : Güzel 10/8
+ Avatar : 10/4
+ İmza : 10/9
+ Kişilik : Kişiliği Hakında Bi Fikrim Yok :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.