Üstüme Fake İnstagram Hesabı Açıldı

MiFu

Yeni üye
2 Nis 2020
12
2
Millet merhaba, keyfiniz nasıl? Umarım iyisinizdir.. Şimdi konuya gelecek olursak.. Benim eski okulumda bir itiraf sayfası açılmış -klasik ergen meseleleri- neyse. ve bu itiraf sayfasına dait arama başlatmışlar yani kim olduğuna dair. İşin aslı duyduklarıma göre bu işten sorumlu olan çocuk hesaba erişirken benim e-postamın olduğunu -benim ismimin geçtiği- belirtmiş, artık ne kadarr doğru bilmiyorum. Az önce okul temsilcisi beni aradı ve meseleyi anlattı. Bugün eğer hesabı çalıp önlerine sunarsam temize çıkarım ve böylece davalık olmam. En kısa yoldan nasıl çalabilirim bilen var mı ACİL YARDIMINIZ LAZIM!!!!

26 Ağu 2022
23
6
Allah'ım sen beni affet ya rabbim

Evet şimdi mesele ye illegal olmayan yollarda gidelim karşı taraf senin e posta hesabını kullanıyirsa bu hacklemek sayılır sana en kolay yöntemi anlatacam sen karşı tarafa tazminat davası aç bunu ciddi söylüyorum 15 yıl bir hapis cezası var bunu dene olmaz ise o zamana sen daha illegal ol. Nede olsa karşı tarafta illegal değil düşman bir hile yapıyorsa sen bin hile yap.

MiFu

Yeni üye
2 Nis 2020
12
2
Allah'ım sen beni affet ya rabbim

Evet şimdi mesele ye illegal olmayan yollarda gidelim karşı taraf senin e posta hesabını kullanıyirsa bu hacklemek sayılır sana en kolay yöntemi anlatacam sen karşı tarafa tazminat davası aç bunu ciddi söylüyorum 15 yıl bir hapis cezası var bunu dene olmaz ise o zamana sen daha illegal ol. Nede olsa karşı tarafta illegal değil düşman bir hile yapıyorsa sen bin hile yap.
Epostamı çalmadı benim ismimin geçtiği bir eposta adresi açmış

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,334
921
Sosyal Medya hesabına giriş yapan veya Mail hesaplarıyla işlem yapan cihazların IP logları bir kenarda tutulur. Mahkeme isterse IP loglarını isteyebilir. Konu mahkemelik kıvama gelecek ise davayı seve seve alırsın. Boşuna çalmayla uğraşma kendine yazık edersin.

ulu bozkurt

Katılımcı Üye
27 Tem 2022
327
94
merhaba.
karakola Gidip Bir tutunak Tutturmanız gerekmekte ve bu aleyhinize oluşabilecek Suçları Önüne Geçecektir
ve instagram destek ekibine olayı uygun dil ile anlatmanız gerekmekte ve başlığa acil yazısı yazmanızı Rica ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.