Uydu Cihazı Kanal Ekleme

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
Merhaba Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi, eve babam yeni cihaz almış, uydu taktırmış. Benim gördüğüm kadarıyla çok az kanal var ve işe yarayan kanallarında çoğu şifreli. Eskiden hatırladığım bir arkadaşım vardı, bilgisayarı cihaza bağlayıp, şifreli kanalların şifresini kırar, yeni yeni kanallar eklerdi. Bu konuda bilgisi olan bir arkadaş bana yardım edebilir mi acaba, şimdiden teşekkürler.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Merhaba Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi, eve babam yeni cihaz almış, uydu taktırmış. Benim gördüğüm kadarıyla çok az kanal var ve işe yarayan kanallarında çoğu şifreli. Eskiden hatırladığım bir arkadaşım vardı, bilgisayarı cihaza bağlayıp, şifreli kanalların şifresini kırar, yeni yeni kanallar eklerdi. Bu konuda bilgisi olan bir arkadaş bana yardım edebilir mi acaba, şimdiden teşekkürler.

Kanalları yeni uyduya göre ayarlamismi acaba ?

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
şifreli kanalları kırmayı soruyorsan kırarsın ama direk yakalanırsın yapanlar tanıdıgım var ama takalanma riski çok yuksek deneme normal kanalları cıhazın ıcınden taratıp 900 e kadar sıfresız kanal bulabılırsın

osmanol

Katılımcı Üye
28 Kas 2010
512
0
turkhackteam
Cihaz modeli atiyum a1 google de a1 loderi buluyun birde kanal listesi
Kabluyla pc de cihaza baglıyun pc ye indirdigin cihazin a1 modeli aciyun orda
Dosya yukle der resim yada dosya upload gibi kanal listesini bulun loder yuklersin
Kanal listesi cihaza yuklenir ayni sekilde cihaz yazilimi yuklenir bizat yabiyorum
Alıntı deildir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.