Uye olmadan hersey gorunuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Kardeşim kimseyi zorla tutma gibi bir amacımızın olduğunu zannetmiyorum. Sadece ihtiyacı olanlara yardım ediyoruz o kadar. Üye olup olmamak bence kişinin kendi iradesine bağlı olan bişey. O yüzden dediğine katılmıyorum.

F[L]~3x

Uzman üye
9 Nis 2011
1,350
7
Gelir görür zaten eğer loglara kayıtlı değilse linkleri göremez buda bir işini görmez zaten ..

crazy2354

Üye
11 Şub 2011
140
0
Den Haag/ NL
soyle dusunelim
diyelimki xxxxx kendi emegiyle birseyler yapiyor ilk burda paylasiliyor baska xxx gelip hemen kopyala yapip kendi sitesine aliyor . sizce bu haksizlik degilmi ?

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Kardesim foruma zorla adam getirecek halimiz yok.10-11 yasındaki bebeler geliyor buraya hackerim diyor artlislik yapıyor.Böyle iyi.

harviy

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
376
0
İstanbul
Kardeşim forumun kuruluş amacı üye toplamak değil bilgi vermek
Bilgi verne bir forumun üye çekmeye çalışması çok saçma olur :D :trl:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.