Üyelerimize Çok Önemli Duyuru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

islahiyeli27

Yeni üye
7 Nis 2016
48
0
maide süresi 44 ayet derki kim, Allah’ın indirdiği ile hükmetmezse, o taktirde işte onlar, onlar kâfirlerdir. ama siz diyosunuzki atatürk ilke ve inkilapları demokrasi demokrasi allahın hükmü değilki eğerki bu ülke şeriat allahın hülmü ile yönetilcekse o zaman iyi olur işte

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Adminimizin açtığı bir konuda nasıl olur da bu şekilde gevşek konuşarak birbirinize karşı saygısız ve çirkin cümleler kuruyorsunuz?

O tür yorumlar atmaktan kaçının!

Bunların zamanı mı şimdi?

Uyanın.

kadiryigit3

Uzman üye
29 Ocak 2016
1,309
0
Camiden bi ses geldi ezan okunuyor diye şaşırdım sonra arabadan indim ve dinledim imam sesleniyormuş halka gelin sokağa dökülün falan la ilahe illallah diye başladı tabi ne oldu ? k*çı yandı
Şuan eve geldim trafik vardı çok fazla Bu Akplileri destekliyenler 4 lüleri yakmışlar gidiyorlar
4 lüleri yakmayanları geçirmiyorlar ?
Benziklikteydim herkez türk bayrağı asıyor çünkü şimdi anladılılar değeri

Benim DÜşüncem bu

togefi185

Yeni üye
16 Tem 2016
2
0
TRT televizyonu ve internet canlı yayını , TSK internet sitesi , dış mihraklar tarafından mı kontrol ediliyor ? Bu saptanılabilecek bir durummudur ? Sivil iradeye , Türk Hacker kardeşlerime sesleniyorum.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Birisi dediğin, Cumhurbaşkan'ın.
11207-ks-games-puzzle-1000-parca-bayrak-ve-ataturk.jpg
[/QUOTE]

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
100 tane komplo olabilir. Aldanmayın!

Başkomutan dediğiniz siyasi yöneticilerin komuta ettiği filan yoktur. Bu ülkenin gelmiş geçmiş tek baş komutanı ATATÜRK'tür.

olayı anlamayan, anlamlandıramayan varsa özele gelsin ben bütün gece buralarda olacağım.

Yaşça coğunuzdan büyüğüm, belki biz THT de post kasarken sizler daha yoktunuz. Saygılı olun!

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
gereken son uyariyi yapiyorum bundan sonra luzumsuz postlar atanlar icin gerekli cezai islemler baslicaktir duzgun uyardik insanca dedik bitirin ama sizin cocukca konusmalariniz artik hadini asti siyasi post atan ve gereksiz tartisma yapan herkez gerekli cezai islemler yapilacaktir

saygilar DrEngerek

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
maide süresi 44 ayet derki kim, Allah’ın indirdiği ile hükmetmezse, o taktirde işte onlar, onlar kâfirlerdir. ama siz diyosunuzki atatürk ilke ve inkilapları demokrasi demokrasi allahın hükmü değilki eğerki bu ülke şeriat allahın hülmü ile yönetilcekse o zaman iyi olur işte

Arabistan suriye ırak iran, sizi buralara alalım.
Biz Laik bir ülkeyiz ve LAİK kalacağız

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Çok şükür Türkiye eski Türkiye değil☝

Allaha emanetsiniz, devlet büyüklerimiz bu olanları çözecek. Darbe girişimi zaten püskürtülmüştür.

Saygılar
HABİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.