Çözüldü Üyelik Alımları Ne Zaman Açılacak?

• Konbuyu başlatan neopoliskral
  • Başlangıç tarihi
N

neopoliskral

Ziyaretçi
Merhabalar ben foruma katılmak istiyorum acaba en yakın zamanda nasıl katılabilirim? Blue ve Red Team tarafında çalışmalar yapmaktayım. Bildiklerimi göstermek ve sizlerden bir şeyler öğrenmek istiyorum.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,350
2,527
Şuan kayıt alımlarımız kapalı. Açıldığı vakit kayıt olabilirsiniz. Ayrıca her iki ekibinde alımları kapalı.

Buradan alımlara bakabilirsiniz

Şu anda üyeliklerin yeniden açılma tarihi belli değildir lakin VIP Üye olarak beklemeden kayıt olabilirsiniz.

F

Floppaging

Ziyaretçi
Şu anda üyeliklerin yeniden açılma tarihi belli değildir lakin VIP Üye olarak beklemeden kayıt olabilirsiniz.

VIP üyelik alarak insanlara kayıt olabilecekleri söyleniyor fakat ziyaretçi olarak hiçbir şekilde yetkililere ulaşma opsiyonu ve mümkünatı yok, konuya aydınlık getirin.

F

Floppaging

Ziyaretçi
İsterseniz kayıt açılma tarihini bekleyerek istersiniz de vip alarak erkenden kayıt olup bazı özelliklere erişebilirsiniz
Yav tamam anladıkta vip alarak erkenden kayıt nasıl olucaz yetkililere erişim yokken ? Ziyaretçi olduğun zaman forum yetkililerine mesaj atamıyorsun, vip sitesindede herhangi bir iletişim vs. yok, ödeme butonları çalışmıyor.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,551
837
Semerkant
Yav tamam anladıkta vip alarak erkenden kayıt nasıl olucaz yetkililere erişim yokken ? Ziyaretçi olduğun zaman forum yetkililerine mesaj atamıyorsun, vip sitesindede herhangi bir iletişim vs. yok, ödeme butonları çalışmıyor.
Merhabalar,

Geçici süreli kapatılmış olup açılacaktır. Önemli bir durum olursa her daim bana @ZuL_RaA telegram hesabımdan ulaşabilirsiniz. Kayıt olmak için ise eskiden olduğu gibi açılmasını beklemeniz gerekmektedir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.