Uygulama edıtleyıcı+klonlayici

BD4ANON

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
848
0
ROOTanya
Uygulama edıtleyıcı+klonlayici(App Cloner)

Öncelikle herkese selamun aleyküm deyip konuya giriyorum

+Bu uygulama nedir ne ise yarar?
-Bu uygulama sayesinde istediğiniz uygulamalara istediğiniz isimi verebilir ve uygulamaları klonlayabilirsiniz ayrıca resmini ve amblemi değiştirmek te mümkün iyi kullanımlar :)

Başlıkta adını verdiğim gibi linkteki uygulamayı indiriyoruz App Cloner 1.4.0 beta APK Download by AppListo - APKMirror

Buradan istediğiniz isimi verebilirsiniz Ben WHO AM I adını verdim yapacağınız diğer özellikler aşağıda gerisi size kalmış
2rJZYN.png

Bu da benim editledigim birkaç wp
9QmoM8.png

Son düzenleme:

apaciali1

Yeni üye
23 Eki 2009
19
0
Yüklü uygulamanın resmini ve ismini değiştirebiliyoruz peki yüklü olmayan apk dosyasının ismini ve resmini değiştirebiliyormuyuz bu programla örneğin whatsappın apksı var ama telefona yükleyince mesennger ismi ile yüklenecek ve simgesi mesenger gibi olacak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.