Uygulama Hatası

Shoter234

Yeni üye
20 Nis 2016
30
0
uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00005 arkadaşlar şu hatayı alıyorum trojan attıgım zaman bu hata yüzünden de trojanlarım aktifleşmiyor bilgisi olan var mı

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Denetim masası> Program ekle kaldır> Sol menü > Yüklü güncelleştirmeleri göster ;
kb:2872339
kb:2882822
kb:2859537
Dosyaları kaldırdıktan sonra sorunsuz kullanabilirsiniz.
Sorumluluk size aittir.

İyi forumlar.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00005 arkadaşlar şu hatayı alıyorum trojan attıgım zaman bu hata yüzünden de trojanlarım aktifleşmiyor bilgisi olan var mı

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=xhjHBzmneB4"]https://www.youtube.com/watch?v=xhjHBzmneB4[/ame]

BUNLARI SIRASI İLE YAP ÇÖZÜLECEK SORUN
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı(0xc0000005).Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesine basın.

Microsoft Windows 7 kullanıcılarının KB2859537 Güvenlik Güncelleştirmesi yapmalarının ardından yukarıdaki gibi uygulama hataları ile karşılaşmaları durumunda yapılacaklar: Başlat>Denetim Masası>Programlar ve Özellikler yolunu izleyerek karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır.

Sol tarafta bulunan Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle ye tıklayın.
Microsoft Windows başlığı altında bulunan Microsoft Windows (KB2859537) için Güvenlik Güncelleştirmesi ne sağ tıklayın.
Kaldır ı seçin.
Kaldırmak için Evet i seçin
Değişiklikleri uygulamak için bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bilgisayarınız yeniden başladığında uygulama hatalarının ortadan kalktığını göreceksiniz. NOT: Aynı sorunun tekrar yaşanmaması için Windows Update üzerinden KB2859537 güncelleştirmesi yapılmamalıdır. NOT: Aynı soruna sebep olan diğer güncelleştirme ise KB2872339'dur sorun yaşayan arkadaşların güncelleştirmeyi kaldırmaları gerekmektedir.

0xc000005 Hatasının Çözümü Nedir ?
Çözüm 1 = Başlat-Denetim Masası-Programlar ve Özellikler yolunu izleyin. Sol tarafta bulunan menüden Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle seçeneğine tıklayın. Windows başlığı altında bulunan KB2859537 ve KB2872339 kodlu güncelleştirmeleri kaldırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın..

Çözüm 2 = Bu hatanın sebebi yüklediğiniz güncelleme dosyalarıdır. En son güncelleştirme yüklemelerini kaldırmalısınız. Bunun için Denetim Masası-Programlar-Programlar ve Özellikler menüsünü açın. Sol üst tarafta Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle seçeneğinden en son yüklediğiniz güncellemeleri kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Çözüm 3 = Bilgisayarınızı virüs programı ile taratın. Bulunan tüm virüsleri temizleyip sistemi yeniden başlatın.

Çözüm 4 = Çalıştır komutuna regedit yazarak kayıt defterine gidin. HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SysPlant yolunu izleyin. Sysplant altına dword açarak değerini 4 verip bilgisayarı yeniden başlatın.

Çözüm 5 = Çalıştır komutuna cmd yazarak komut satırına geçin. Pencere de sfc/scannow komutunu çalıştırın bittiğinde sistemi yeniden başlatın.

Çözüm 6 = En son çözüm olarak format atmayı deneyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.