Uygulama İçine Trojen Nasıl Yerleştirilir?

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
617
91
Forumda tht binder olarak aratabilirsin ben tüm ratlarım da onu kullanıyorum
Dostum ratlar çok zevkli hile ile ratı birleştirip birine atıyorum
Bir keresinde adamın biri bilgisayarında virüs olduğunu anlamıştı çünkü webcamini açmıştım sonra adam bilgisayara tam 5 kez format attı hemde aynı gün içinde peki sonra ne oldu hileyi yani virüsü tekrar indirip açtı!!!!
Hah hayla gülüyorum

mesela valorant oyunun içine virüs gömüp bunu birine atmak istiyorum ama nasıl gömebilirim içine
Valorant fikrini bu sabah düşündüm fake bir mail ile YouTube kanalı açıp içine başka kanallardan aldığım videoları attım ve bum işte kurban böyle kasılır

link atabilirmisin
1dk ye atıyorum

link atabilirmisin
Al bro

Bu sadece 1 tane binder içinde stubuda var istersen stubla ama büyük ihtimal stub patlamıştır

Çözüm olarak işaretlersen iyi olur

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
BD2 Net İnjector ile istediğin uygulama olur dosya uzantısı olur bd2 net injectör ile istediğin dosyanın arkasına gömebilirsin

İyi forumlar dilerim :)

BLacXiz

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
581
1
ElectronicsW
Bir dosyaya zararlı bir exe uzantısı gömmek istiyorsanız muhtemelen karşı kullanıcının dandik virüs programı bile bunu yakalayacaktır. Ancak dosyanın çalışmasında başlatılacak uygulamalar ile oynarsanız arkada .bat uzantılı gibi bir dosya çalıştırabilir bir açık yaratabilirsiniz. Bu işlem tamamen karşı tarafın bilgisayar kullanma yetkinliğine kalmıştır. Diğer türlü sosyal mühendislik ile bir şekilde antimalware-virüs-defender gibi güvenlik önlemlerini kapattırabilirseniz zaten gömmenize bile gerek kalacağını düşünmüyorum.

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
617
91
Bir dosyaya zararlı bir exe uzantısı gömmek istiyorsanız muhtemelen karşı kullanıcının dandik virüs programı bile bunu yakalayacaktır. Ancak dosyanın çalışmasında başlatılacak uygulamalar ile oynarsanız arkada .bat uzantılı gibi bir dosya çalıştırabilir bir açık yaratabilirsiniz. Bu işlem tamamen karşı tarafın bilgisayar kullanma yetkinliğine kalmıştır. Diğer türlü sosyal mühendislik ile bir şekilde antimalware-virüs-defender gibi güvenlik önlemlerini kapattırabilirseniz zaten gömmenize bile gerek kalacağını düşünmüyorum.
Ben Word dosyasına nasıl exe uzantılı virüs gömebilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.