Uyku problemi olanlar tavsiye varmı ?

Gallifrey

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
862
0
Ankara
Hayır azizim bu nörolojik bir sorun , nöroloji en iyi çözüm olacaktır zaten doktor mesencephalon bölgesinde yani merkezi sinir sistemi bölgesi* bir sorun görmez ise zaten psikiyatriyi önerecektir

Nextu

Üye
11 Ocak 2016
144
0
Bilgisayarı Kapat Gözün Önünden Kaldır Soguk Bir Odaya Gec 15 dk Gözün Kısıkdur Ama Zorlama
Sonra Sıcak Odaya Gec Sonra Uyu

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
458
'
doktoro gitsem iyi olacak sanırım arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

azka44

Yeni üye
29 Ocak 2016
7
0
26
İstanbul
Hiç Bir Şey düşünmeden 10,15 dakika gözlerini kapa uyursun uyuyamamanın sebebi ya geç kalkman yada yatağa girdiğinde birşeyler düşünmen.

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
458
'
Anlıyorum. Bir insansın. Bozkurtlar en fazla 16-17 yıl yaşarlar.

37 çok da geç değil. Spor önemli. Spor yapmayıp sürekli PC veya telefon başındaysanız da uyku düzeniniz bozulur.

Aynen katılıyorum sana da spor benim tarzım değil yinede sağol kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.