uyurken düşer gibi olup sıçramak!!

mozilla654

Üye
27 Şub 2008
85
0
bende de oluyodu eskiden 12-13 yaşındayken şimdi geçti ama galiba sorun o zamanlarda yaşadıgınız psikolojik bişey ....

αρяαηαχ

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
454
0
31
Bornova!
arkadaşlar banada oluyo ve nedenini biliyorum. internette bişi okudum astral seyehat die. astral beden warmış.konsantre olursan bu bedeni çıkarıp gercek hayatta dolaşabilirsin, kimse seni görmüyo.. isterseniz araştırın ama sakıncalı !. uyurkennde bu astral beden vücudumuzdan biraz yukarıda onun ıcın bazen böle oluyor. astral beden hemen iniyoR.

lizozom45_

Katılımcı Üye
23 Şub 2008
474
2
yaşadığımı kim söyledi:)
alakası yok tamamen sinir sisteminin istemsiz uyarılmasıyla ilgili ruh beden den çıkarmış felan hikaye kolunuzu biyere vurunca elektirklniyo böle çekersiniz aniden onun bundan farkı yok kafanızı böle saçmalıklara yormayın:D

16 Ocak 2008
133
3
izmir
Arkada$lar,alıntıdır....

aranizda bunu ya$ayan oldumu? Hani böyle uyursunuz ve sanki bi yerden dü$mü$ gibi yattiginiz yere dü$ersiniz bi tür siçrama olur ve uyanirsiniz. Bunu hiç ya$ayaniniz oldumu? Olduysa sizce nedeni ne olabilir?
Uyurken ruhumuzun bedenden biraz uzakla$tigi dogrumudur, böyle söylentiler vardir... .
eek.gif
küçükken çok oluyodu şimdilerde az oluyo

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
ben nedenını bılıorm ama ruhun bedenden cıkması ıle alakası yok bana aynısı oluodu hep bi gün ayagım kırıldı alakası yoktu ama doktora bazen bole dusucekmısım gıbı oluom ama dusmuorm dedım beyın kısa bı surelıgıne duruyomuş hatta bazen sole bıse oluomuş mesala bır yerde gıderken ben bu yere gıtmıştım sankı gıbısınden bu olay daha once basıma gelmıstı fLn

7 Tem 2007
53
0
arkadaşlar yaşadığınız şey astreal seyhatin başlangıcıdır ruhunuz uyanır ancak bedeniniz uyanmaz ruhunuz hareket eder ve bedenden ayrılmaya çalışır ama çok zordur bunu başaramaz bu süredede beden uyanmış olur

bana bazen oluyor ama bence bu günlük yaşantı ile ilgili nedeni şu gün içerisinde neler yaparsan gecede uyurken beyinine o yansırmış yani gündüz yaptığın tüm hareketkeri vs. gecede yapıyormussun ama beyinsel olarak yani sadece rüya deil ama bedensel rüya diyelim biz ona cidden düşüyormuş gibi oluyorsun çünkü ama ben genellikle rüya görürüm ve biri beni iter kim olduğu hiç farketmez sonra düşerken uyanırım

Elvera

Üye
2 Tem 2008
95
0
bunun adı astral yolculuktur;) ne olduğunu bilmek isteyen varsa google dn araştırabilirsiniz

DoctorFlexin

Yeni üye
4 Tem 2008
10
0
ewt aynısı banada oldu düşmüş gibi oluyorum olduğum yerde sıçrıyorum veya anıden üşümüş gibi oluyorum kolum ve bacağım titrio

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.