Uzaktan Bilgisayar Kontrol Etme Programı !!

kurtpolat

Üye
12 Eyl 2009
178
0
İzmir
Arkadaşlar başkalarının bilgisayarlarını uzaktan kontrol etmeye yarayan bu program sayesinde oyunu yüklemekte zorlanan yada bu sitede anlatılan konularda sıkıntı çeken arkadaşlar diğer arkadaşlarına uzaktan kontrol etme şansı verirse bu sayede çok çabuk sorun halledilecek. İlginiz için teşekkürler :)

http://www.gezginler.net/indir/teamviewer.html

kurtpolat

Üye
12 Eyl 2009
178
0
İzmir
Herkes herşeyi bilmek zorunda değil mesaj sayıma bak bide üye olduğum zamana bak 3 senede 42 mesaj. Şimdi konuyu kirletme lütfen.

kurtpolat

Üye
12 Eyl 2009
178
0
İzmir
Rica ederim üstteğmenim konu işinize yaradıysa ne mutlu. Ayrıca savunmanız ve anlayışınız içinde tekrar teşekkürler.

14 Ağu 2012
109
0
iStanbuL
Paylaşım için teşekkürler bir bilgi edinmek istiyorum bilginiz varmı ?
Bu proğram'ın şifresini İD'ini Yuklenmıs olan bilgisayarda Sabitlenıyor ve Bilgisayar her acıldıgında otomatik Proğram devereye giriyor .

Örnek vererek Sorayım Sorumu ; Şehir dışına çıkmam gerekti ve Evimde bulunan Bilgisayarımdan birkaç işlem yapmam gerekti evdeki bireylerden sadece bilgisayarı açmalarını talep edicem ve ben Mevcut sabit olan ID ve şifre ile Bağlanıcam diledğiğm zaman bilginiz varmı??

PCMons

Katılımcı Üye
9 Kas 2011
858
0
İstanbul
Paylaşım için teşekkürler bir bilgi edinmek istiyorum bilginiz varmı ?
Bu proğram'ın şifresini İD'ini Yuklenmıs olan bilgisayarda Sabitlenıyor ve Bilgisayar her acıldıgında otomatik Proğram devereye giriyor .

Örnek vererek Sorayım Sorumu ; Şehir dışına çıkmam gerekti ve Evimde bulunan Bilgisayarımdan birkaç işlem yapmam gerekti evdeki bireylerden sadece bilgisayarı açmalarını talep edicem ve ben Mevcut sabit olan ID ve şifre ile Bağlanıcam diledğiğm zaman bilginiz varmı??

Evet öyle birşey var arkadaşım. Bir kere bizim bilgisayar internete bağlanmıyordu.Bir tanıdığım bilgisayarı aç ben bakarım dedi ve baktı adam . Ama bilgisayarı biri açması lazım bu arada.

14 Ağu 2012
109
0
iStanbuL
Evet öyle birşey var arkadaşım. Bir kere bizim bilgisayar internete bağlanmıyordu.Bir tanıdığım bilgisayarı aç ben bakarım dedi ve baktı adam . Ama bilgisayarı biri açması lazım bu arada.

Evet bende biliyorum bilgisayarı bir kişinin açması gerektiğini ve üstde yazmış olduğum post da da belirtmişim Aile birelerinden biri bilgisayarı açması diye. Bu olayı nasıl gerçekleştireceğimi bilen varı peki ?

PCMons

Katılımcı Üye
9 Kas 2011
858
0
İstanbul
Evet bende biliyorum bilgisayarı bir kişinin açması gerektiğini ve üstde yazmış olduğum post da da belirtmişim Aile birelerinden biri bilgisayarı açması diye. Bu olayı nasıl gerçekleştireceğimi bilen varı peki ?

Arkadaşım onun birçok yolu var.avast programıyla bile yapıyoruz.

Teamviewer indir
Prorat indir

Bu programları indir bunlarla benim anlattığım işlemi gerçekleştirebilirsin.Ama bir uyarıda buluniyim uzaktan erişimden hackerlar bilgisayarını hackleyebilir.Ama senin tercihin kardeşim

İyi Forumlar , İyi Günler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.