Uzaydan gelen virüs 23 Aralık’ta Dünya’yı yok edecek ~ 57.Alay

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
yav insanın hiç inanası gelmiyor :D bende meslek liseli olarak yakında ay dünyamıza güneş aya sonra bütün herkez aya girecek diyorum :D kim takar ispatlasınlar zaten bu olay cisim ile dünyamıza gelicekmiş veririz atomu bak bakim gelebiliyor mu

PoweRWarriOR

Uzman üye
14 May 2016
1,861
1
Icel
Ulan şu haberler yüzünden sürekli sınavlardan düşük alıyorum. Haberi alıyorum, okula girmiyorum, hoca gelip o haftaki konudan soru soruyor iyi mi :trl

Uzaydan virüs geliyor he? Dünyadaki milyonlarca virüs öldürmediyse uzaydan gelen bir virüs etki etmez.

İlginç.

23 Aralıkta dünyanın yok olmasını bekliyeceğiz artık. :puah

-

Çoğu haber siteleri bu olay sayesinde primini yapıyor.
23 Aralık olacak ve bir şey olmayacak
veya 23 Aralık gelmeden görüntülerin sahte olduğu veyahut şaka olduğu ortaya çıkacak.

Bazı profesörler ve haber siteleri haberi şimdiden yalanladı.

-

Sonumuz hayrola :RpS_mellow:

Bu dediğimi rez alın Mars ile iletişim kurulacak .

Arkadaşlar hepiniz haklısınızda bu kadar ciddiye almaya gerke yok bence :) sonuçta nasa nın işleri bunlar sonumuzu ALLAH bilir.

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Ya Saçma Bişey Bu Bence Böyle Bişey Olmayacak Hem Daha Kuran-ı Kerim'deki Olaylar Daha Olmadı Deccal Vs. Vs. Yani Olmayacak Böyle Bişey :D

Justredhack

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
382
0
Gardaş gurban olam şu fakeleri yemeyin artık ya
2012 dede göktaşı geliyordu meteor felan
hani ??

bLack ouT

Yeni üye
10 Ara 2017
32
0
Konu silinebilirmi acaba? , boş konu yapmayalım Hack formunda haberin ne işi var Allah-ü Teala'dan başkası bilemez yok edecek diyor oyle birşey varsa bile havada imha ederler devir olmuş 2017,3 sene öncede demedilermi kıyamet..

tutuman

Yeni üye
30 Ağu 2007
28
0
öyle bişi olacak olsa ittifak uzaylı dostlar müdahele ederdi, kim diyorsa sallamış belki 23'ünde uzay savaşlarına başlarız öyle dese daha olabiletisi vardı

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
İnsanlık yok olursa bu kıyamet anlamına gelir, kıyamet Cuma günü olur. 23 Aralık Cumartesi’ye denk geliyor???

Novic

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
467
0
bende merakla bekliyordum bu sene aralık kehaneti ne diye :D her sene ayrılık ayında bir şey buluyorlar.

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Zaten uzaylıların da işi gücü yok, dünyayı istila edecekler.. -_-

Dünyada biz insanlar yaşamayı doğru düzgün beceremezken onlar ne anlamış dünya hayatını ?

Külliyen yalandır.

TrOwX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
276
0
Trabzon/TR
Yalan aga yalan! 2012 senesi mi ne galiba dünyaya meteor çarpacak falan dediler bişey oldumu hayır gene bir şey olmayacak :)

Damonices

Yeni üye
10 Ara 2017
17
0
Virüs hakkında bir şey bilinmiyor demişler,23 aralıkta insanlar yer yüzünden silinicek demişler.

Hadi diyelim böyle bir virüs var,insanları öldürüyor,bunun ne kadar sürede yayılacağını nerden biliyorlar çok kesin konuşmuşlar.Saçmalamışlar iyice.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.