UZAYLILAR Hakkında Büyük Bilgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Uzaylılar yoktur diyen cahillere...
''Alemlerin Rabbi'' diye geçmiyormu Kuran'da.!!!
''Alemler yarattık'' ilim ve bilimle uğraşın...
Yoksa siz ondan dahamı iyi biliyorsunuz.!
Burda Selamün Aleyküm diyerek korsanlığa devam.!
Aman ne büyük bir marifet.!

Çok merak ediyorum, bana bu ayet mealinden uzaylıların varlığıyla ilgili çıkarımı nasıl yaptığını söyler misin? Hz.Peygamber'in hadislerinde bile bu konuya rastlamadım. İnsan bile başlı başına bir alem. Kesin delil olmayana kadar yoktur da demiyorum vardır da demiyorum.
Paylaşılan fotoğraflara takılmayın. Teknoloji o kadar gelişti ki sizin fotoğrafınız üzerinden bile oynama yapıp uzaylı diye ikna edici olarak karşınıza çıkarabilirler. Yaratık filmlerinden bahsetmiyorum bile. Biraz akıl yürütünce anlarsınız.
Hem ayrıca biri bana neden bu tür şeylerin hep Amerika gibi gelişmiş ülkelerde olduğunu açıklayabilir mi? Ufo düşecek yer olarak bir buraları mı bulur? Sorun bir kendinize...

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
Çok merak ediyorum, bana bu ayet mealinden uzaylıların varlığıyla ilgili çıkarımı nasıl yaptığını söyler misin? Hz.Peygamber'in hadislerinde bile bu konuya rastlamadım. İnsan bile başlı başına bir alem. Kesin delil olmayana kadar yoktur da demiyorum vardır da demiyorum.
Paylaşılan fotoğraflara takılmayın. Teknoloji o kadar gelişti ki sizin fotoğrafınız üzerinden bile oynama yapıp uzaylı diye ikna edici olarak karşınıza çıkarabilirler. Yaratık filmlerinden bahsetmiyorum bile. Biraz akıl yürütünce anlarsınız.
Hem ayrıca biri bana neden bu tür şeylerin hep Amerika gibi gelişmiş ülkelerde olduğunu açıklayabilir mi? Ufo düşecek yer olarak bir buraları mı bulur? Sorun bir kendinize...

Kuran da peygamber efendimizin 18 bin alemin peygamberi olduğunu yazıyor?

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Kuran da peygamber efendimizin 18 bin alemin peygamberi olduğunu yazıyor?
-Kur'ân'da 18 bin alem diye geçmiyor. "Rabbu'l- âlemîn"(Alemlerin Rabbi) diye geçiyor. Bazı tefsir kaynaklarında ve ileri sürülen birkaç hadiste geçiyor. Ve fotoğraftakine dayanak değiller. O türden varlık olduğuna da işaret etmiyorlar.
-İnsan başlı başına bir alem. Bitki, hayvan.. daha da sayılabilir. Ha ben dünya dışında başka bir gezegende canlı olmadığını söylemiyorum. Kasttetiğimiz fotoğraftaki ne idüğü belirsiz şey olduğundan mikroorganizmaları uzaylı saymıyoruz. Fotoğraftaki için yine söylüyorum ki elle tutulur sağlam bir delil olmadıkça varlığına kanaat getirmem yokluğuna da. Ancak önüme atılan her yemi yememek benim bir prensibim

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Allah cc kuran da kainatta yanlız değilsiniz diyor. İnanıp inanmamak size kalmış

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Allah cc kuran da kainatta yanlız değilsiniz diyor. İnanıp inanmamak size kalmış

Ben bunu Kendisinin(Allah'ın), meleklerin, cinlerin,.. varlığına bağlıyorum ki bunların hepsi Kur'ân'da da geçmektedir. Zaten sebeb-i nüzûlundan âyetlerin neyle ilgili olduğuna az çok anlayabiliriz.

Son düzenleme:

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Ben Size Demedimmi Benimle İlgili konuları Açıklamayın İnsanlara Diye :trl
Aman Diyim Bu Dünyalı Denen Varlıklar Zaten Kendi Yaşadıkları Gezegeni Yok Etmelerine Çok Az Kalmış
Birde Bizim Gezegenimize Musallat Olmasınlar :(

Dünyalılar Çok Zararlı Varlıklar,Gerekmedikçe Onlarla Konuşmayız,Hatta Ve Hatta Dostluk Kurmak İçin Gittiğimiz Diğer Gezegenler Gibi Oraya Kesinlikle Gitmeyiz

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,927
3
486
85
u bilmiyorum maalesef
Bir tek biz mi seviyoruz beyler ? ? ?

1793540-uzayli.jpg

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Uzaylılar var diyelim. Neden sadece nasa dünyadan bunu gizliyorlar. Bu uzaylı dediğimiz varlıklar neden sadece nasayla iletişim kuruyor. Neden dünyanın herhangi bir bölgesinde insanlarla iletişime geçmiyorlar. Mesala güney afrika. Şili. Ukrayna. Moğalistan gibi ülkelerdeki insanlarla iletişime geçmiyorlarda sadece nasa? Hadi nasayı geçtim. Amerika düşmanı Rusyanın Nasa gibi kuruluşu yokmu. O neden bahsetmiyor. Neden rusyanın uzaylıları insanlardan sakladığa dair bir bilgi yok.

Bir sürü soru soru çıkar burada.

Yemişim uzaylısını. Yarın bir gün öleceğiz. Allah kuranda dönüş ancak banadır demiyormu? Uzaylılarla uğraşacağımıza ahiretimiz için kulluk görevimizi yapsak uzaylılardan daha karlı çıkarız eminim.

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Ben Size Demedimmi Benimle İlgili konuları Açıklamayın İnsanlara Diye :trl
Aman Diyim Bu Dünyalı Denen Varlıklar Zaten Kendi Yaşadıkları Gezegeni Yok Etmelerine Çok Az Kalmış
Birde Bizim Gezegenimize Musallat Olmasınlar :(

Dünyalılar Çok Zararlı Varlıklar,Gerekmedikçe Onlarla Konuşmayız,Hatta Ve Hatta Dostluk Kurmak İçin Gittiğimiz Diğer Gezegenler Gibi Oraya Kesinlikle Gitmeyiz

İfşa edildik! Maskeleri çıkaralım :)

Son düzenleme:

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Ben bunu Kendisinin(Allah'ın), meleklerin, cinlerin,.. varlığına bağlıyorum ki bunların hepsi Kur'ân'da da geçmektedir. Zaten sebeb-i nüzûlundan âyetlerin neyle ilgili olduğuna az çok anlayabiliriz.

Ben bizzat kurandan okumadım ama bakacağım. Yanlış biliyorsam haber vericem inşAllah.

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
koskoca kainat ucu bucağı yok. yani bu evren sadece yer bile kaplamayan dünyadaki 6 milyar insana mı ait? ben başkaları olduğuna eminim

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
çoğu kisi dalga konusuna vuracak ama ben inaniyorum acikcasi arkadaslar ilk şu soruyu soralim NASA salak mi milyon dolarlara maal oluyor uzaya gonderilmesi bu adamlar niye surekli uzaya gitmek icin araclar uretiyolar niye milyon dolarlari goze aliyolar ? Yeni araç yaptilar ruyalarda gorebilicegimiz araclar bunlarin bilincleri mi yerinde değil niye o milyon dolarlarla baska islerin pesine dusmuyolar acikcasi bende o milyon dolarlar olucak ben niye boşuna bu is pesinde kosayim demek ki birseyler var ki harciyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.