Uzaylılar Yok Diyenler Bu Konuya

Oxicroos

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,093
0
Asthar
Forumda İçinde Uzaylı Geçen Bir Konu Açıldığında Genelde Yorumlarda "Uzaylılar Yoktur, Kanıt Varmı!" Tarzı Yorumlar Yazılıyor Evet Kanıt Var Üstelik Kanıtım Matematiğin Ta Kendisi Buyrun Drake Denklemi

N = R* X Fp X Ne X Fl X Fi X Fc X L =

Sembollerin Anlamları Şunlardır

R* = Galaksimizdeki yıllık yıldız oluşma miktarı

Fp = Bu yıldızlardan kaç tanesinin gezegene sahip olduğu

Ne = Gezegene sahip yıldız başına düşen toplam yaşama elverişli gezegenlerin ortalama sayısı

Fl = Bu gezegenlerin arasında herhangi bir şekilde yaşama uygun bir ortamın oluştuğu gezegen sayısı

Fi = Bu yaşama elverişli gezegenlerden kaçında akıllı hayata geçildiği

Fc = Bu tür uygarlıklardan uzayda varlıklarına dair tespit edilebilir sinyal bırakabilecek kesim

L = Bu tür bir uygarlık tarafından uzayda yayınlanan tespit edilebilir sinyalin süresi

Yani Şu Anda Galaksimizde Tahminen 10,000 Akıllı Uzaylı Uygarlığı Vardır

Umarım Açıklayıcı Olmuştur

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Forumda İçinde Uzaylı Geçen Bir Konu Açıldığında Genelde Yorumlarda "Uzaylılar Yoktur, Kanıt Varmı!" Tarzı Yorumlar Yazılıyor Evet Kanıt Var Üstelik Kanıtım Matematiğin Ta Kendisi Buyrun Drake Denklemi

N = R* X Fp X Ne X Fl X Fi X Fc X L =

Sembollerin Anlamları Şunlardır

R* = Galaksimizdeki yıllık yıldız oluşma miktarı

Fp = Bu yıldızlardan kaç tanesinin gezegene sahip olduğu

Ne = Gezegene sahip yıldız başına düşen toplam yaşama elverişli gezegenlerin ortalama sayısı

Fl = Bu gezegenlerin arasında herhangi bir şekilde yaşama uygun bir ortamın oluştuğu gezegen sayısı

Fi = Bu yaşama elverişli gezegenlerden kaçında akıllı hayata geçildiği

Fc = Bu tür uygarlıklardan uzayda varlıklarına dair tespit edilebilir sinyal bırakabilecek kesim

L = Bu tür bir uygarlık tarafından uzayda yayınlanan tespit edilebilir sinyalin süresi

Yani Şu Anda Galaksimizde Tahminen 10,000 Akıllı Uzaylı Uygarlığı Vardır

Umarım Açıklayıcı Olmuştur

Bunlardan hiçbirşey anlamadım ama uzaylılar yok diyemem. Dinimizdede bizim evrende yalnız olmadığımız söylenmiştir... Ama bu uzaylı var demek değildir. Buzaman Melekler/Cinler de aklımıza gelmeli ki zaten onlar varsada yalnız değilizdir... Kafa yormaya değmeyen bi konu uzaylının var olduğunu öğrenince napacan :D Görünce öğreniriz.:RpS_thumbsup:

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
tam anlayamadım ama zaten olduğunu biliyordum zaten abd flan bunlarla ant flana imzalamıştı ama yinede güzel eline sağlık

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
var, sen de onlardan birisin.

dünya gezegeni uzay diye tabir ettiğimiz yerde bulunduğundan ötürü, dünyada yaşıyan canlılar da uzaylıdır.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Peki Evrende Tek Biz Oldugumuza Göre Kendimize Neden Uzaylı Diyelim ? :D :D

su anda uzaylilar dunyada yasamaya. baslasa bi sasiririz bi ay sonra gozyumuz alisir selam vermeden geceriz. zaten bi noktada siz farklisiniz diyip bolmeye caliscak birini taniyorum. kapilarina carpi atildi diye haber bile cikabilir 6 ay gecmeden. ondan bosverin bunlari.

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.

Yok mazot almaya gelecekler ufolarının yakıtına zam geldiği için

Şaka maka uzaylı, insanoğlunun dünyada sürekli görülmemiş tuhaf varlıklara koyduğu bir isimdir bu yüzden amerikada biri garip insanımsı korkunç veya baska bişi görse uzaylı gördüm der türkiyede bir köyde görseler cin der hepsi Allahın yarattığı varlıktır kuranda 18 bin alem geçmektedir ve dunyada binlerce boyut vardır,farklı ve akıllı varlıkların var olduğuna bu yuzden inanırım

Son düzenleme:

Cleen

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
416
0
İzmir
Kuran'da evet o kadar alemin geçtiği doğru ama bana sorarsanız bu alemlerin içerisinde uzaylının olma imkanı yok yani geçmişe bir bakın uzaylı düşüncesinin nasıl ortaya çıktığına, niçin ortaya çıktığına yani bunlar inandırıcı kanıtlar değil, bazı bilimsel çalışmalar oldu hatta uzaya çıkıldığında bile görüldüğü söyleniyor ama yok kanıt yok ciddi ciddi bir kanıt yok, beni şüpheye düşüren bu, hayatım boyunca asla ve asla uzaylı denilen insan yapımı şeylere inanmadım, inanmayacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.