Uzman Defence Protector

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
[COLOR="RedUzman Defence Protector[/COLOR][/CENTER][/B]

[CENTER][IMG]https://i.hizliresim.com/oXBLOb.jpg[/IMG][/CENTER]

[B][CENTER][COLOR="Yellow [URL="https://tik.lat/w8Zqw"] İndir[/URL]​

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Paylaşımınızı görmek mutluluk verici birazdan deneme aşamasına geçicem

Soru cevabı olarakta
K**** olarak tahmin ediyorum . Teşekkürler

Scortex

Yeni üye
29 Eki 2018
8
0
Yıl oldu 2019 hala vb6 yazılım dile ile sadece native dosyalarında çalışan bir crypter görmek üzücü. Benim kaynak kodunu paylaştığım crypter bile bundan daha uzun bir süre FUD olarak kalabilir.

Son düzenleme:

bthack

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
254
0
Yıl oldu 2019 hala vb6 yazılım dile ile sadece native dosyalarında çalışan bir crypter görmek üzücü. Benim kaynak kodunu paylaştığım crypter bile bundan daha uzun bir süre FUD olarak kalabilir.

Dostum eleştirdiğin adamın eski konularına bi göz atmanı öneriyorum, Bu bölüme gerçekten emek veren biridir kendisi, Çoğu kişi Undetected ve Crypter hakkında öğrendiklerini uzman abimize borçludur. Eski üyeler kendisini çok iyi tanır. Vb6 ile yaptıysa bir bildiği var demek daha uygun bence.

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,377
994
exe.php
Dostum eleştirdiğin adamın eski konularına bi göz atmanı öneriyorum, Bu bölüme gerçekten emek veren biridir kendisi, Çoğu kişi Undetected ve Crypter hakkında öğrendiklerini uzman abimize borçludur. Eski üyeler kendisini çok iyi tanır. Vb6 ile yaptıysa bir bildiği var demek daha uygun bence.

Eleştiri almak iyidir bunu kötü yorumlamayın arkadaş bir yönden de haklı..

Slyhtrny

Yeni üye
23 Nis 2019
15
0
Windows 10 da çalışıyor mu sorunsuz ? Birde Hangi Rat ile önerirsiniz ?

Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum, sizin gibi değerli insanları görmek çok güzel.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.