-Uzmanlar Tarafından Hack Eğitimi Almak İstiyorum-

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Forumda binlerce konu var bunları okuyup anlayıpta birşeyler yapamıyorsan hiç para verme başka alana yönel okuyarak veya video vs. izleyerek anlamayan özel derstede anlamaz. Yok ben konulara bakmadım diyorsan sen bu işi bırak araştırmayı öğrenmeyi çabalamayı bilmeyenden birşey olmaz bu alanda :)

ByRASKOL

Yeni üye
26 Mar 2016
9
0
Öyle Daha Kolay Ve Hızlı Öğrenirim Diye Düşünüyorum Bu işte Acemi Olduğum İçin Belki Bu işi Daha İyi Bi Şekilde Anlarım Diye Düşündüm.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Öyle Daha Kolay Ve Hızlı Öğrenirim Diye Düşünüyorum Bu işte Acemi Olduğum İçin Belki Bu işi Daha İyi Bi Şekilde Anlarım Diye Düşündüm.

Emin ol araştırırsan okursan videolar izlersen yapamadığın yeri defalarca üzerinde düşünerek araştırarak çözümünü bulursan çok daha iyi anlarsın. Birisi sana birşey anlatırsa kolaya alıştıkça öğrenme, düşünme ve bilme isteğin azalacak o kişinin öğrettiğinden fazlasını bilmeyeceksin bak şimdi bir konuyu ben sana anlatayım sen bildiğini san o konuyu belkide kendin öğrensen çok detaylar bulacaksın kendin birşey keşfedeceksin ama benim öğrettiğim kolay geleceği için üzerinde düşünmeyeceksin yani birilerinden öğrenmek yerine kendin öğrenmelisin çok daha iyi öğreneceksin.

Yalnız kendin öğrenmelisin dedim diye hiç yardımlaşmayacağız değil yine takıldığın yerleri vs. yazarsan bilenler yardım edecektir.

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Forumda binlerce konu var bunları okuyup anlayıpta birşeyler yapamıyorsan hiç para verme başka alana yönel okuyarak veya video vs. izleyerek anlamayan özel derstede anlamaz. Yok ben konulara bakmadım diyorsan sen bu işi bırak araştırmayı öğrenmeyi çabalamayı bilmeyenden birşey olmaz bu alanda :)
Pardonda niye bırakıyorumş? Allah allah ya.. Belki görsel anlatıma değilde birebir yeteneği var belki forumda konuları bulamamış olabilir veyahut direkman temelden başlayan konularda bulamamış olabilir ve zaten arkadaş uzman birinden 0 dan eğitim almak istiyorumu kastetmiş lutfen bilmeden insanların hevesleriyle oynamayalım çok yanlış... Lütfen bir daha tekrarlanmasın.
İyi Forumlar

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Pardonda niye bırakıyorumş? Allah allah ya.. Belki görsel anlatıma değilde birebir yeteneği var belki forumda konuları bulamamış olabilir veyahut direkman temelden başlayan konularda bulamamış olabilir ve zaten arkadaş uzman birinden 0 dan eğitim almak istiyorumu kastetmiş lutfen bilmeden insanların hevesleriyle oynamayalım çok yanlış... Lütfen bir daha tekrarlanmasın.
İyi Forumlar

Senin gibi araştırma, öğrenme ve çaba yerine olabildiğine hazır bir sisteme yönelten kişiler yüzünden insanlar birşeyi açıpta okumaktan soğuyorlar bana ders vermek yerine kendini sorgula önce.

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Senin gibi araştırma, öğrenme ve çaba yerine olabildiğine hazır bir sisteme yönelten kişiler yüzünden insanlar birşeyi açıpta okumaktan soğuyorlar bana ders vermek yerine kendini sorgula önce.

guzel kardesim adam guzelce sana bir sey anlatmis neden simdi asalama bir tavira girdin adam zaten demis uzmandan 0 egitim almak istiyorum vip uyelikler acilmisti parasi olan gidiyordu simdi forumda milyonlarca konu var hepsine bir bir bakacak eski konular vs var kafasi karisicak okumasin demiyorum ama uzmandan egitim almakta iyidir sen bir isi yaparken ustana basvuruyorusn ogretiyor ayni mesele sen isin detaylarini kitaptan mi ogrenecen marangoz olarka dusun adam ciragi egitiyor dimi okul sence ona ince detayi ogretirmi hayir boyle dusun guzel kardesim

iyi forumlar sana

su anda vip egitimler kapali malesef uzgunum mod arkadaslarimizdan bilenlere bir ricada bulunun isleri yoksa yardim ci olurlar olmadi buraya konu aciniz yardim merkezine yardimci olucaklardir elbet i
iyi forumlar

TheSayokan

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
737
1
adam size eğitim almak istiyorum diye soru soruyo ,siz adama celallenip konuları okuvideo seyret yoksa olmaz diyosunuz , sizene kardeşim adamın parası var eğitim almak istiyo

ByRASKOL

Yeni üye
26 Mar 2016
9
0
İyi Forumlar

Aynen Öyle 0'dan Bilgili İnsan Tarafından Eğitim Alarak Başlamak Bana Daha Yararlı Olacağını Düşündüm

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Bak dostum öncelikle sana güzel yaklaştım gene öyle yaklaşacağım üslubuna dikkat et her insanın yeteneği farklıdır ben araştırma ruhu yok diyorsun fakat emin ol senden fazla araştırıyorum herşeyi.. Ayrıca arkadaş demekki vakti yok veya başka sıkıntısı var ki her milyonlarca konuyu toplayamıyor öyle ise yöneticilerin bile paylaştıkları hack arşivleri var sıkarsa onlarada aynı hitabeyi kullanırmısınız??. Kullanamazssınız bu yuzden bilip bilmeden yargılamayın.. Kimi aşşaladığınada dikkat et.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.