[V.I.P]Karşı PC'ye Sızma Detaylı Anlatım [RAT VİDEOLU]

EmreKilic1

Yeni üye
1 Eki 2017
24
0
Linkleri güncellersen sevinirim girince link.tl sitesine atıyor direk reklamı geç diyorum da

AEokan

Üye
14 Ocak 2018
90
1
ANKARA
Abi trojan aslına en sağlıklı yöntemde birde yedirmesi bir o kadar kolay olsa keşke ama elinize sağlık beğendim... :RpS_biggrin:

Son düzenleme:

metehan.31

Üye
18 Şub 2008
61
0
arkadaşlar forumda tam 10. yılım üyelikte fakat ilk defa yardım istiyorum rat konusunda ufak tefek problemlerim var yardımcı olabilecek birisi var mı özel olarak ciddi bir konuda?

Sehzade0059

Yeni üye
10 Ara 2017
4
0
emeğine sağlık zyxell modem kullanıyorum arastırdım port acmayı falan onun ara yüzünden herşeyi yaptım darktan portuda kullan dedim ama portu test ettiğimde port kapalı diyo lütfenn yardım lütfennnnnnnnnnnnnn

mysteriouss

Yeni üye
31 Ocak 2013
38
0
Ben no ip ile acmak istiyorum ama. Eskiden calisiyordu

Xtrem rat 2.9 kulaniyordum aniden baglantim kesildi bir daha da gelmedi ???

Blxmercury1

Yeni üye
13 Ocak 2018
2
0
Ellerinize sağlık. Fakat bişey sormak istiyorum. Bu mevcut rat dosyasını usb ile başka bilgisayara atıp çalıştırsak çalışır değilmi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.