[V.I.P]Karşı PC'ye Sızma Detaylı Anlatım [RAT VİDEOLU]

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
çok teşekkür ederim ustam..
yalnız darkcomet trj uyarısı alıyorum sen mi upload ettin

Kendim yükledim. Ben ne kullanıyorsa aynısı. Her şeyin üzerine yemin edebilirim herhangi bir virüs karıştırmadım. Ama elbette söz ile yürümez işler. İlk fırsatta kanıt da atarım

Ama şu var, akıl var mantık var. Darkcomet nedir? Trojan yapma programı. Rat yapıyorsun işte. E efendim içinde trojan görüyor olmasından daha doğal ne olabilir?

Kullanırken içiniz ferah olsun. Ben de sizinle beraber aynısını kullanıyorum. Bu tip basit oyunlara kimseyi düşürmem. İsterseniz farklı yöneticilere tarattırın.

peki kurbana dosyayı atıgımızda karsı tarafın antivirüsü yakalarmı? ve dosyayı istedigimiz dosyayla birleştirebilirmiyiz?

Evet farklı dosyalarla birleştirilir ayrıca antivirüslere maalesef şu haliyle yakalanır.

Onun için de crypter kullanıyoruz. Bir araştırın onu biraz daha farklı bir şey o.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Normal olan bi sey ne zamandan beri vip adı altinda olmaya basladi?

Vip kere gökten kitap indirmiyoruz.Birebir ders veriyoruz. Bu da ilk konularından biriydi. Sıfırdan gelenler için dersler de var ileri düzeyde olanlar da. Oraya açılan konudan da memnunum arkadaşlar. Ama siz hayır efendim gökten kitap indirmeyi vaat ettiniz derseniz bilemem.

Siz çok ilerizekalı üst düzey süper deha olağanüstü beyinli uç bir arkadaşımızsınız ya hani annenizin karnından klavye, fare ile çıktınız ya hani, siz nasa veritabanını çekirdek gibi çiğneyen birisisin ya hani,

Onun için size normal geliyor. Kusura bakmayın bundan sonra vip lere özel bir şey yaparken onlara değil size sorarız.

Hatta ilk fırsatta devir teslim yapalım siteyi size devredelim. BTK ile de konuşalım boşa kara kara düşüncesinden nic.tr yi de size verelim. Sizin gibi üst düzey zekalı arkadaşlara ihtiyacımız var malum.

Luk

Üye
24 Şub 2016
153
0
Merhaba ben superonline kullaniyorum yeni port acinca bir sorun olusmaz dimi sonradan ve acilan portu nasil geri kapatabilirim

Cash3525

Üye
3 Tem 2013
94
0
Abi yanlıs anlama bunun normal bi keyloggeri indirtmekden ne farkı var ben onu anlamadım en sonda dışardan birine yedirmek istiyosanız o kişiye dosyayı atın demişsin normal keyloggeri nasıl yediriyorsak o dosyayıda indirtip açtırcakmıyız ?

hllkz26

Yeni üye
8 Nis 2016
3
0
Selam DeneyimsizDenek.Dediklerinin hepsini yaptım ancak bu karşı taraf uzak bilgisayara göndereceğimiz denek dosyasını ne şekilde göndereceğim.o kısmını anlamadım.ayrıca karşı tarafa bu işlemleri yaparken onun ip adresini girecekmiyim.gireceksem nereye.biraz daha açarmısınız.tşk ederim şimdiden.

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Selam DeneyimsizDenek.Dediklerinin hepsini yaptım ancak bu karşı taraf uzak bilgisayara göndereceğimiz denek dosyasını ne şekilde göndereceğim.o kısmını anlamadım.ayrıca karşı tarafa bu işlemleri yaparken onun ip adresini girecekmiyim.gireceksem nereye.biraz daha açarmısınız.tşk ederim şimdiden.

Biraz daha açmak derken? Önce bilgisayarımızı açıyoruz, sonra windows logosu geliyor açılmasını sabırla bekliyoruz...Bu şekilde bir anlatım olur daha detaylısı.Yukarıda olabilecek en detaylı anlatım var.Aynen uygulasanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Karşı tarafın ip adresi ile hiçbir işiniz yok.Rat dosyasını karşı tarafa yollayıp açtıracaksınız hepsi o.

Ratsız başka türlü karşı PC sızma taktiği bilen var mı

İp adresi ile sızılabilir karşı tarafın bilgisayarına bunu bi araştırın.Ayrı bir konu o.

hllkz26

Yeni üye
8 Nis 2016
3
0

hllkz26

Yeni üye
8 Nis 2016
3
0
bende karşı tarafın sabit ıp sıde var.o yüzden sormuştum.tekrar deneyeceğim kardeşim.tşk ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.