[V.I.P]Karşı PC'ye Sızma Detaylı Anlatım [RAT VİDEOLU]

Lolooo

Yeni üye
9 Nis 2016
48
0
ben yaptım ellerıne saglık
da biraz bekleyecez kurbanları beklemekte biraz sıkıcı

oguzhan0

Üye
22 Nis 2016
123
0
Antalya
laptopum var ve wifi den bağlanıyorum (komşunun şifresini kırdım ) bu port işlemlerini falan nasıl yapmam gerek

10 Ağu 2011
71
0
nMBN2M.png

sanırım şu yükleme sırasındaki hatadan dolayı bende olmuyor ekrana düşmüyor tıkladıgımda RAT'a nasıl düzeltebilirim ?

CryOfWar

Yeni üye
21 May 2016
21
0
program gayet güzel elinize sağlık
fakat bir şey yaptım rat doyası nı desktop a atıyorum gelmiyor firewall kapalı antivirüsü sildim sorun ne olabilir acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.