Vadideki gizli tht evi kisa ve amatörçe çalişma

TurkRespect

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
553
0
Şehitler Diyari Gazi Antep
ftc6b.jpg

kisa sureli çalişmalar yaptigim içib boyle ne yutu bellisiz çalişmalar ortaya çikiyor

-FOX-

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
4,675
0
kocaeli
Çalışma Fena Değil Emek Harcanmış Fakat Dikkat Ediyorum Genelde Aynı Yazı Style kullanıyorsunuz

Efects lerde de aynı sorun var bulmuşsunuz bir yıldırım efects i kullanıyorsunuz daha güzel çalışmalar çıkartıcağınıza inanıyorum.İyi Çalışmalar.

TurkRespect

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
553
0
Şehitler Diyari Gazi Antep
yıldırım brush'ını arkaya verseydin keşke

ugraştimda kariştirdim kanqa

Çalışma Fena Değil Emek Harcanmış Fakat Dikkat Ediyorum Genelde Aynı Yazı Style kullanıyorsunuz
Efects lerde de aynı sorun var bulmuşsunuz bir yıldırım efects i kullanıyorsunuz daha güzel çalışmalar çıkartıcağınıza inanıyorum.İyi Çalışmalar.

ewet biraz acemiligime geldi

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Bu resmi hatırlıyorum üniversitede ilk vizenin uygulamasıydı evleri çoğaltıyoduk vadi içinde :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.