Oyun Valorant HWİD ban yedim

OkanOzdemir

Yeni üye
21 Haz 2020
17
0
Herkese selam arkadaşlar valorant oynarken sadece interneti gereksiz harcayan programları kapatan bir program açıktı ping düşsün diye ama hack kullandığıma dair donanım banı yedim araştırdığıma göre seri numarası değiştirirsen vs. oluyormuş (arkadaşlar çok sevdiğim bir oyun yardımcı olursanız çok teşekkür ederim)

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
OkanOzdemir
kalıcı donanım banımı yedin yoksa sadece ip adresi mac adresi veya harddisk banımı yedin, genelde kalıcı banlar var donanım banı diye geçer, onlar sıkıntı tek çare onlarda modem leptop masaüstü artık ne ile oynuyorsan değiştirmen lazım, zulada ben donanım banı yedim, şubattan beri giremiyom, bide tüm battleye oyunlara otomatik attı, tek çarem leptop ve modemi değiştirmek , ondada bütçem yok şuan

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Oyun firması hangi parçaların seri numaralarını kontrol ettiğini eminim bir yerde ibraz etmiştir, önce bunu öğrenmelisin. Öğrendikten sonra internette HWID bandan kurtulmak için onca program var onları kullanarak halledebilirsin. Bende çok sevdiğim bir oyundan boru gibi HWID ban yemiştim ancak bir program sayesinde sorunsuz giriş yapmayı başarmıştım.

Eronmay

Moderasyon Tim Direktörü
18 Tem 2016
4,410
1,193
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba, bir üyenin yaptığı yorum şu şekide;
Arkadşlar hwid yiyen herkes muzdarip biri oradan bir şey uyduruyor biri yok işlemci ye atıyor lar banı falan inanmayın şöyle şeylere bilgisayarcıyım ve 3 bilgisayarda denedim 3 banlı hesabı da
arkadaşlar herkese harddiske atıyorlar hwid spoofer denediğmizde 12 saat içinde tekrar banlanıyoruz size kesin çözümü söylüyorum
ben bir bilgisayar var onda 320 gb hardisk var ve ben bu harddiski banlattım. sonra ise 40 gb lık bir harddisk alıp yererl disk D diye de bunu sisteme taktım ve valorantı 40 gb lık yerel disk d ye kurdum ve 4 gündür sorunsuz şekilde oynuyorum. t lol falan da oynayanalr varsa 40 gb lık harddiske kuracaksınız lolü ve valorantı ikiside de riot games serviceye bağlı olduğundan tespit edilemiyor.
kafa karıştırdıysam eğer şöyle yeni bir harddiske geçin yeni almak istemiyorsanız paranız yoksa benim gibi 40 gb lık falan alın keyfinize bakın
ben 40 gb lık harddiski 30 tl ye aldım sizlerde yaptığımı yapıp banı kaldırabilirsiniz bu yüzden kendinizi boş boşuna hwid arayarak format atarak yormayın gereği yok.
bu konuya karşı çıkılamaz bunu kabul etmem 3 bilgisayarda okadar detaylı araştırmalar ve çözümler denedim ki hepsi boşa çıktı ve bu 40 gb lık harddisk kurtardı beni :)
hwid spoofer e 70 80 tl gibi bir para vereceğinize buyrun alın size çözüm iyi forumlar :)

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
Bi umut verdiğin için çok teşekkür ederim :)

Eronmay laptop kullanıyorum hdd takılır değil mi ?

Bilgisayar'ın vidalarını sökerek açıyorsun hdd direkt gözüne çarpar ztn kablolarını sök yenisini tak diğer hdd deki verileri kopyalamak için hdd > usb kablo veya hdd kutusu al önemli verileri kopyala (hdd kutusu veya hdd usb çevirici laptoplarda sadece 1 (bir) hdd girişi olduğu için gereklidir. Eğer Arkadaşın Dediği Gibiyse Sorun Çözülür İyi Oyunlar :)

Edit : Eğer Bilgisayarını nasıl sökeceğini bilmiyorsan Youtubedan bulabilirsin veya modelini atarsın hocalarımız bulabilir. OkanOzdemir

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.