vb.net acil yardım gerekiyor?

SanalVurus

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
294
0
Trabzon
-Program Açıldıgında Otomatikmen Belirtigimiz Yere Kopyalancak Adam masaüstünde silsede Ordan Devam etçek
-Güncelleme Özeligli olcak ben güncelleyince programı oto güncelmeyi korntol eidp yüklücek

Bu kodları bilen varmı aranızda çok acil:RpS_wink:

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
-Program Açıldıgında Otomatikmen Belirtigimiz Yere Kopyalancak Adam masaüstünde silsede Ordan Devam etçek
-Güncelleme Özeligli olcak ben güncelleyince programı oto güncelmeyi korntol eidp yüklücek

Bu kodları bilen varmı aranızda çok acil:RpS_wink:

Google amcayı araştır rahat bulursun. Böyle hazıra konmanın lüzumu yok diye düşünüyorum. Arayacağın bi exe yi kopyalama bir de başlangıca ekleme kodu. Kötü amaçlı bi proje olmasa paylaşırdım da günaha girmenin lüzumu yok :) (Kimse exe si silinen programın çalışmaya devam etmesini güzel bi yazılımda istemez :) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.