VB.net Teama Arşivlerinin hepsi tek link.

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Arkadaşlar şu saçmalığa bir son vermek istedim sürekli yarım yamalak paylaşımlar geliyor...
Yok efendim beğenirseniz daha çok paylaşcam. Vay efendim link kısaltıp para kazanma çabaları ve binbir türlü reklam...
Sizleri de bu dertten kurtarmak isterim THT ailesi için upload ettim isteyenler indirsin istediği temaya tıklasın ve CTRL + S tuşu ile temayı kaydedebilir veya direk kodlarını programdan alıp yeni bir class ekleyerek oraya ekleyebilir.
İndirme linkimiz : VB.NET Tema Arşivi - Turkhackteam - Ahmeto234
Rar şifremiz :
Kod:
turkhackteam.net/org
Programdan bir görüntümüz :
l75yOb.png

Kullanımına gelirsek :
Listbox'dan ilginizi çeken temaya tıklayın yanında önizlemesi belirecek. Ardından yukarıda sekmelerden CODE kısmından kodu alıp projenize ekleyebilirsiniz veya daha önizleme yani THEMES kısmındaysanız temaya 1 kez tıklayın önizlemesi belirince CTRL + S yapıp temayı direkt olarak .class şeklinde kayıt edebilirsiniz.
TB Converter kısmından ise temayı C# diline çevirebilirsiniz.
Şunu unutmayın listboxdan seçtiğiniz tema üzerinden sürekli işlemler yapılır.
Herkese güle güle kullanması dileğiyle iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.