VB.net yardım

opsfentek

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
391
0
Merhaba arkadaşlar, size bir soru sormam gerek. Ben şimdi bir program yapıyorum, programda form açılacak, bana yol ve şifre soracak, ben şifre ve yolu gireceğim. Şu şekilde :
Kod:
Private Sub Button1_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click
        If (TextBox1.Text = "adgj1244") Then
            Shell("C:\Program Files\Ultrasurf\ultrasurf.exe")
        Else
            MsgBox("Yanlış Şifre!")
        End If
    End Sub
bir program oluşturup gerekli yerleri doldurup exe yapacak. Bunu nasıl yapabilirim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.