Vb textbox içeriğini değiştirme

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Merhabalar bana bir kod lazım textbox'ın içerisinde mesela "www.instagram.com/" kendiliğinden gelecek sadece textboxa kullanıcı adı yazıp butona tıklayınca o kullanıcının sayfası açılacak nasıl yapabiliriz?

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
C# ile çalışırken Visual Studio'da Textbox'a tıklatığınız zaman sağ tarafta textbox'un özellikleri oluyodu ben oradan hallediyorum fakat sizin projenizde aynı olay varmı bilemiyorum pek ilgilenmiyorum programlamayla. Text kısmına default olarak https://www.instagram.com/ girebilirsiniz üye sadece kullanıcı adını yazarak devam eder.
Ya da instagram.com u bir string olarak kayıt edip text boxa girilen değer ile yani kullanıcı adı ile toplayıp açtırmasını sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.