[Vb6] AnKeBuT Source Generator v3.1 [Run-Time Crypter]

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Arkadaşlar foruma nadir girebildiğim için tüm mesajlara yetişmekte zorluk çekiyorum. Bu nedenle rar şifresini konuya ekleme kararı aldım. İşine yarayan arkadaşlar yine de teşekkür butonunu kullanırsa mutlu ederler... Hepinize iyi forumlar...

RarPASS : anke_off

Nylus

Üye
18 May 2018
143
0
R00T.PHP
Arkadaşlar foruma nadir girebildiğim için tüm mesajlara yetişmekte zorluk çekiyorum. Bu nedenle rar şifresini konuya ekleme kararı aldım. İşine yarayan arkadaşlar yine de teşekkür butonunu kullanırsa mutlu ederler... Hepinize iyi forumlar...

RarPASS : anke_off

Hocam Programın Amacını Anlamadım Küçük Bir Özet Ekleyebilir Misiniz Konuya

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Hocam Programın Amacını Anlamadım Küçük Bir Özet Ekleyebilir Misiniz Konuya

Konuda gerekli açıklama zaten mevcut kardeşim. Crypter sourcesı oluşturuyor. Hazır proje. Editlemek size kalıyor. Cüzi bir udlama yaparak oluşturuyor projeyi de. Yeni başlayanlar için yol gösterme amaçlı yaptığım bir program.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.