Vb6 Fud Rc4 Oluşturucu NoaDaFFy Farkıyla :)

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
Arkadaşlar Herkese İyi Forumlar Kolay Gelsin Dönüş Yaptım Boş Zaman Buldukca Artık Sahalardayım :) Baslangic Olarak Fud Rc4 Kodladım Artık Sizlerin ;)

Program Girişi:

d5pEpZ.png

Program Arayüz:

1y5051.png

Program Login Şifresi: Onay Geldikten Sonra Eklenecektir.
Program Login Şifresi: 2015

Program Tarama Sonucu: Scan

Program Code Tarama Rc4 Fud !: Scan

Download: İndir

Arkadaslar İndirme Linki Sayfasında 30 Saniye Bekleyip Devam Diyerek İndirmeye Gecebilirsiniz Neden Reklam Veriyorsun Derseniz Bizde Emek Zaman Harcıyoruz Steamda Oynadıgımız Oyunlar Var Bunların Bİ Kacından Yararlanmak İcin Ufak Katkı Anlayısınız İçin Tesekkür Ederim :)

Program Acılmıyor Ocx Hatası Veriyor Ronda Ocx Kurulu Yinede Veriyor Diyenler İçin
Tıkla OCX PaKeti

Son düzenleme:

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
Ayıpsın Kardesim Und Bölümünde Baya Konum Vardı Özellikle Ögretici Ama Nedense Adminler Sİlmiş Bunuda Anlamış Degilim Kodlar Ölmüş Olabilir Ama Önemli Olan Crypterın Nasıl Yapıldıgı Hakkında Bilgiydi Neyse Umarım Bir Daha Daha Cok Önem Verirler :) Tesekkür Ederim Kardesm Bu Arada :)

Son düzenleme:

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Ayıpsın Kardesim Und Bölümünde Baya Konum Vardı Özellikle Ögretici Ama Nedense Adminler Sİlmiş Bunuda Anlamış Degilim Kodlar Ölmüş Olabilir Ama Önemli Olan Crypterın Nasıl Yapıldıgı Hakkında Bilgiydi Neyse Umarım Bir Daha Daha Cok Önem Verirler :) Tesekkür Ederim Kardesm Bu Arada :)

Silindiğini iddaa ettiğin konularını bana liste yapar mısın kardeşim :)

Paylaşım Onaylandı... Emeğine sağlık...

Son düzenleme:

kroshacq

Uzman üye
13 Tem 2014
1,234
0
Kadıkoy
Crypter Yapımında Kullanılıyor Kardeşim :D

Reis Linki Yenilermisin

Moderatör tarafında düzenlendi:

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
Silindiğini iddaa ettiğin konularını bana liste yapar mısın kardeşim :)

Paylaşım Onaylandı... Emeğine sağlık...

Tabikide Hemen Aktarıyım :)

1: Crypter Ögretici Bomba Konu 1 Silinmiş
2: NoaDaFFy String Generatör 1.4 Silinmiş
3: THT Resimli Hareketli Grafikli Vbleri Crypterda Silinmiş (Patlayınca Bütün Konular Siliniyor Demeyin :) Lütfen cünkü Bölümde Bircok Binder Var Eski Bizdemi Binder Tarzı Yapmamız Gerekiyor Silinmemesi İçin hani ortada büyük emek var günlerimizi veriyoruz silmesi hichos gelmiyor hem forum bakımından durması daha iyi olcaktır gelip gecenler böyle projeler yapılmıs demeli yani teşekkürler.

Bu arada Herkese Tesekkürler Arkadaslar Güle Güle Kullanın Tek Tek yorum Yapamıycam Eyw Canlar 3 Gündür Urastıgım Crypter Generatör Projeyi Birazdan Paylascam Sizlerle Herkese İyi Forumlar :)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Tabikide Hemen Aktarıyım :)

1: Crypter Ögretici Bomba Konu 1 Silinmiş
2: NoaDaFFy String Generatör 1.4 Silinmiş
3: THT Resimli Hareketli Grafikli Vbleri Crypterda Silinmiş (Patlayınca Bütün Konular Siliniyor Demeyin :) Lütfen cünkü Bölümde Bircok Binder Var Eski Bizdemi Binder Tarzı Yapmamız Gerekiyor Silinmemesi İçin hani ortada büyük emek var günlerimizi veriyoruz silmesi hichos gelmiyor hem forum bakımından durması daha iyi olcaktır gelip gecenler böyle projeler yapılmıs demeli yani teşekkürler.

Bu arada Herkese Tesekkürler Arkadaslar Güle Güle Kullanın Tek Tek yorum Yapamıycam Eyw Canlar 3 Gündür Urastıgım Crypter Generatör Projeyi Birazdan Paylascam Sizlerle Herkese İyi Forumlar :)

Eksik yazmışın kardeşim :) Ben tüm silinen konularına baktım. Ama yazdıklarının tamamına cvp vereyim hemen.
1. yazdığın konuyu ben sildim çünkü aynı konunun 2.sini paylaştın eskisine gerek yoktu o konuda da video mevcut zaten.
2. yazdığın konuyu görememişin sanırım silinmemiş buyur link. http://www.turkhackteam.org/undetec...-generator-1-4-fud-turkhackteam-noadaffy.html
3. yazdığın konuya değineyim hemen. Ben kendi emeklerimi geçtim. Ar-Ge Liderimizin emeklerini dahi hiçe sayıp üyelerin daha faydalı bi bölümde gezinmelerini sağlamak için ve yine Ar-Ge Liderimizin kendi koyduğu kuralları uygulayarak yararsız olan tüm paylaşımları silmek ZORUNDAYIM. Kişi ayrımı yapmadım farkındaysan... Sizler kadar bizder de üyeleri ve emekleri düşünüyüruz kardeşim emin ol...

Son düzenleme:

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
Urasıp baktıgın icin saol öncelikle abi ama sonucta birisi farklı konu digeri farklı konuydu birisi arkadaslara verdigimiz direk kodlarla yapılacan crypter digeri crypter generatörle bence cok sacma silme olayı belli projelerin forumda kalması lazım bunu yapabilmişler demeleri lazım 2-3 sonra patladı hop sil cok sacma yani bence

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Onu kurallatı koyan Ar-Ge liderimize anlat o zaman benim oraya karışma gibi bi yetkim yok malesef. Sıkıntını dile getir çözüm bulunur elbet.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.