Vb6 öğrenci kayıt etme sistemi

Wirusc0Liq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
472
0
GizLi;)
Selam arkadaşlar kolay gelsin beni mezun olduğum yurttan aradılar öğrenci takip diye program lazim dediler yaparmisin dediler bende bilmeden evet dedim vb6 kullanmayi biliyorum bilgim ise macro yapacak kadar oyunlarda oto kasma vb kadar yapiyorum ama veri database olsun anlamiyorun bu konuda anliyan arkadaslar yardimci olurlarsa cok memnun olurum basit bi source veya yardim isimi görebilir teşekkür ederim

Istenilen sey asagidaki resimdeki gibidir
MVE4d9.jpg

Simdiden tum arkadaslarima tesekkur ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.
Kolay Fakat Zamanını Alır Ben Kodlayabilirim Ama Şu Sıralar Çok doluyum Mantığı Anlatıyım Kısaca Zaten Anladıgım kadar vb6 Bilgin Var
Program İlk Başlatıldıgında C:/OgrenciKayitları Adında Klasör Oluşturucak
Kayıt Ekle tuşuna Basıldıgında Kullanıcının tanımladıgı Bilgiler Alt Klasörlere Kayıt Edilecek
arama Kısmı eklersın kişinin isim soy isimiyle kayıt edilen alt klasörlerden bilgi cekip programa aktarırsın
sil tuşu basıt zaten istenilen isim soyismi altklasör olarak siler

Wirusc0Liq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
472
0
GizLi;)
Kolay Fakat Zamanını Alır Ben Kodlayabilirim Ama Şu Sıralar Çok doluyum Mantığı Anlatıyım Kısaca Zaten Anladıgım kadar vb6 Bilgin Var
Program İlk Başlatıldıgında C:/OgrenciKayitları Adında Klasör Oluşturucak
Kayıt Ekle tuşuna Basıldıgında Kullanıcının tanımladıgı Bilgiler Alt Klasörlere Kayıt Edilecek
arama Kısmı eklersın kişinin isim soy isimiyle kayıt edilen alt klasörlerden bilgi cekip programa aktarırsın
sil tuşu basıt zaten istenilen isim soyismi altklasör olarak siler
Dedigin kadar bilgim yok ama mantığını anladım teşekkür ederim yalnız acil değil ben haftaya cuma eve gideceğim o zamana kadar 1 kişilik (ogrencilik) source yapabilirmisiniz suan bulundugum yerde pc yok haftaya c.tesi ise versem ulastirsam cok iyi olur suan sadece c ye klasor actirabilirim:)))

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,436
789
30
root@adige~#
Merhabalar ;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PgSSEGomTR4[/ame]

burada anlatımı mevcuttur izleyip yapabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.