VDS nasıl sızılır ?

Aesthich

Yeni üye
23 Ağu 2021
11
6
18
Merhaba, eNESBASBASDD1 bir VDS çalmanı, sızmanı tavsiye etmem. Çok kötü sonuçlar doğurabilir, girdikten sonra şifreyi değiştirirsin, dosya silersin eklemeler yaparsın. Vesaire ama bunları yapmak büyük bir suç. Bilişim sistemine girme fiili nedeniyle, sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

13 May 2019
187
2
84
1 Yeni Mesaj
Merhaba ben vpsgördüm sızma ama hiç vds bulamdım yardım edermsinizi nasıl sızılır vds

Web sitesinin sunucusuna backconnect olmakla VDS sızmak aynı şey. Öncelikle şunu belirteyim eğer Türk Firmalarından alınan VDS/VPS'lere sızacaksan @Aesthich hocamın dediği gibi emdiğin sütü burnundan getirirler. Yabancı firmalarının yabancı birisine sattığı VDS/VPS sızabilirsin. VPN kullanarak girmeni yine tavsiye ederim. VPN Derken İnternetten indirdiğin değil kendi VPN ağını kullanmanı öneriyorum.

Bir VDS/VPS sızmanın en kolay yöntemi, Web de Brute-Force olduğu gibi RDP Force kullanmak. Aynı mantık. Wordlist koyuyorsun ve IP Adreslerini koyuyorsun o deneyip sana bulduğu kullanıcı adı, şifre ve ip adresini veriyor.

IP Adreslerini bulmak için IP Scanner kullanabilirsin. Arama Motoru (THT Programı) ile aynı mantıkta çalışıyor.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,605
3
423
KATO DAĞI
En güzel sonuç çıkartacak yolu sosyal mühendislik ve rat diyebilirim
Web sitesinin sunucusuna backconnect olmakla VDS sızmak aynı şey. Öncelikle şunu belirteyim eğer Türk Firmalarından alınan VDS/VPS'lere sızacaksan @Aesthich hocamın dediği gibi emdiğin sütü burnundan getirirler. Yabancı firmalarının yabancı birisine sattığı VDS/VPS sızabilirsin. VPN kullanarak girmeni yine tavsiye ederim. VPN Derken İnternetten indirdiğin değil kendi VPN ağını kullanmanı öneriyorum.

Bir VDS/VPS sızmanın en kolay yöntemi, Web de Brute-Force olduğu gibi RDP Force kullanmak. Aynı mantık. Wordlist koyuyorsun ve IP Adreslerini koyuyorsun o deneyip sana bulduğu kullanıcı adı, şifre ve ip adresini veriyor.

IP Adreslerini bulmak için IP Scanner kullanabilirsin. Arama Motoru (THT Programı) ile aynı mantıkta çalışıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.