VDS veya Hosting lazım

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Anlık 200-250 kişiyi rahatlıkla kaldırabilecek bir hosting varsa öncelikle onun önerisini yapsanız sevinirim ( böyle bir şeyin olduğunu pek sanmıyorum aslında)
Yoksa eğer o kadar kişiyi kaldırabilecek hosting o zaman o kadar kişiyi rahatlıkla kaldırabilecek bir vds veya vps önerir misiniz nereden alabilirim? şu anki sitemiz maalesef o kadar kişiyi kaldıramıyor bu yüzden taşınmamız lazım ha bide ilerde anlık kişi sayımız daha da artacak reklam vs yapacağımız için bu yüzden onu da hesaplarsanız iyi olur :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Anlık 200-250 kişiyi rahatlıkla kaldırabilecek bir hosting varsa öncelikle onun önerisini yapsanız sevinirim ( böyle bir şeyin olduğunu pek sanmıyorum aslında)
Yoksa eğer o kadar kişiyi kaldırabilecek hosting o zaman o kadar kişiyi rahatlıkla kaldırabilecek bir vds veya vps önerir misiniz nereden alabilirim? şu anki sitemiz maalesef o kadar kişiyi kaldıramıyor bu yüzden taşınmamız lazım ha bide ilerde anlık kişi sayımız daha da artacak reklam vs yapacağımız için bu yüzden onu da hesaplarsanız iyi olur :)

Sitenizin alt yapı kurgusu nedir Aspnet mi php mi django mu anlık 250 kişi mi siteyi ziyaret ediyor yoksa günlük miktar mı kullanılan database nedir biraz alt yapıdan bahsedersen önerilerim olabilir dostum

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Sitenizin alt yapı kurgusu nedir Aspnet mi php mi django mu anlık 250 kişi mi siteyi ziyaret ediyor yoksa günlük miktar mı kullanılan database nedir biraz alt yapıdan bahsedersen önerilerim olabilir dostum

Php bir site, günlük toplam ziyaret değişir ama anlık sitede 200-250 kişi aktif oluyor database ise MySQL

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Php bir site, günlük toplam ziyaret değişir ama anlık sitede 200-250 kişi aktif oluyor database ise MySQL

dostum ortalama 8 gb (şimdilik yeterli) veya 16 rami olan 4 cpulu ssdli bir linux makina işini görecektir şuanlık düşünüyorum kesinlikle windows vps falan alma linux bir makinaya cpanel kurdur işinizi görecektir firma olarak büyük firmaları araştır adı sanı duyulmamış yerleri tavsiye etmem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.