Vectorel Afiş Tasarımları

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
Bu Çalışmaları Seçimler Zamanında Yapmıştım. Siyasi Amblemleri ve Çoğu sloganları kaldırdım. Dilerseniz Dosyanın Vectorel halini indirebilir. İhtiyacınız Halinde Kendinize göre düzenleyip renkleri ile oynayabilir ve dilediğiniz gibi şekillendirip kullanabilirsiniz. içerisinde bulunan Mareyallerin Tamamı Fotoğraflarda gördüğünüz gibidir. İndirdiğinizde içinde ekstra bir şey bulamaz. Yada beklediğinizde farklı bir şey çıkmaz. Gönül Rahatlığı ile indirebilirsiniz. Dosya Uzantısı Cdr. dir.

VİRÜS TOTAL​

İNDİRME LİNKİ

Son düzenleme:

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
Hocam elinize sağlık sigara paketleri gibi olmuş

Resimler eklenip sözlerinin yazıldığı halini Paylaşmak isterdim. Ancak Siyasi içerikler ekli olduğu için bunları çıkardım. Tasarım ile uğraşanların işine yarayacağını düşündüm. ilk bakışta evet sen söleyince biraz banada öyle göründü umarım işinize yarar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.