veil framework kaynak kodunu değiştirdiğim virüsüm win10 da açılmıyor.

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
yüzde 100 fud yaptığım virüsüm böyle bir hata alıyor. kaynak kodunu değiştirdim ve .ps iken yeniden adlandır yapıp .exe yaptım bu bir sorun teşkil etti galiba.

virüs total: VirusTotal

not:Virüs total virüsü patlatıyor ve tespit edilebilir hale getirebiliyor bunu biliyorum otalama gününü hesaplamak için virüs totalde tarattım. bakalım kaç gün sonra tespit edilebilir hale gelecek.

not2: Virüs payloadı windows/meterpreter/reverse_tcp_rc4_dns bu virüsü microsoft visual studio ile açınca bağlantı geliyor fakat .exe çevirince o hata geliyor.

not3: Virüs DES ile şifrelendi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.