Veil yüklenirken Python indirme sayfası açılması sonrası takılma sorunu nasıl çözülür?

ZedReyn

Yeni üye
23 Haz 2022
8
0
veil yükliyorum fakat pyhton indirme yeri açılıyor next te tıklıyorum orda bekliyor nedenini bilen varsa yardımcı olabilirmi?

ZedReyn

Yeni üye
23 Haz 2022
8
0
reis veil önceden yüklemiştim sanki ondan sonra açmadım bügün apt get yaptım tekrar ilk başta yükledikten sonra pyhthon ekranı geldi next yaptım tekrar nexte bastım orda dondu neden bilmiyorum onu kappatım veil yüklenmişti sonra veil yazdım python ekranı gelmedi sonra bu kod geldi /usr/share/veil/config/setup.sh --force --silent bunu yüklemeye çalışıyorum fakat açılmıyor bilmiyorum nerde hata yaptım

mucanlıube

güzel günler dileğiyle
28 Haz 2016
219
1
6
eğer daha önce yüklediysen terminali aç ls yaz veıl yğklüyse çıkar veıl yaz daha sonra ls yaz veıl.py çıkar ./veil.py yaz açılmış olucak

ZedReyn

Yeni üye
23 Haz 2022
8
0
eğer daha önce yüklediysen terminali aç ls yaz veıl yğklüyse çıkar veıl yaz daha sonra ls yaz veıl.py çıkar ./veil.py yaz açılmış olucak
hocam var lib orda veil var fakat açamıyorum sıkıntı o reis dedim ya pyhton indirmedi fakat dowlands da pyhton yazılı şeyler var ben onu anlamıyorum .bide veil yazıyorum o eror deyip o kodu veriyor onu yüklüyorum fakat oda biyerde donuyor heralde pythonu yüklmedeği için bilmiyorum napıcam

mucanlıube

güzel günler dileğiyle
28 Haz 2016
219
1
6
hocam var lib orda veil var fakat açamıyorum sıkıntı o reis dedim ya pyhton indirmedi fakat dowlands da pyhton yazılı şeyler var ben onu anlamıyorum .bide veil yazıyorum o eror deyip o kodu veriyor onu yüklüyorum fakat oda biyerde donuyor heralde pythonu yüklmedeği için bilmiyorum napıcam
oradaki dosyaya hazırlanan virüsler gidiyor veıl ben de kali de duruyor sizdede öyle olması lazım

mucanlıube

güzel günler dileğiyle
28 Haz 2016
219
1
6
reis napıcam bilmiyorum bende trojen var bitane onun için de veil lazım herallde böyle bı sıkıntı çıktı napıcam bilmiyorum ama file system de var sonra lib orda veil gözüküyor bilmiyorum
tamam kardeşim o klasöre hazırladığın virüsler gelir yeni virüs hazırlamak istiyorsan yukarıda anlattığım şeyi yapacaksın veıl açılacak virüsü oluşturduktan sonra veıl ile işin kalmıyor metasploit ile dinleyeceksin virüsünü onun içinde msfconsole yaz l host l port virüsün türünü felan gir use yaz internette detaylı anlatımlar mevcut zaten

ZedReyn

Yeni üye
23 Haz 2022
8
0
tamam kardeşim o klasöre hazırladığın virüsler gelir yeni virüs hazırlamak istiyorsan yukarıda anlattığım şeyi yapacaksın veıl açılacak virüsü oluşturduktan sonra veıl ile işin kalmıyor metasploit ile dinleyeceksin virüsünü onun içinde msfconsole yaz l host l port virüsün türünü felan gir use yaz internette detaylı anlatımlar mevcut zaten
veil açılmıyor sıkıntı orda işte neyse reis yapıcak bişe yok yotubda da yok hata çözümü anlamadım bu işi

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,883
13
925
Merhaba,

veil i tekrardan kurup, continue dediğinde, ( y) es değil de (s)ilent i seçersen problemin ortadan kalkacagini tahmin ediyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.