Venom Rat Kullanımı Port Açma Nasıl Yapılır?

29 Ocak 2023
57
4
selamlar venom rat kullanmak istiyorım fakat port konusunda sıkıntı yaşıyorum modemde portu açtım fakat kurbandan bana bilgi gelmiyor port aktif değil acaba nasıl yapabilirim ? packetriot nasıl ngrok gibi kapandığında kurbanlar gidiyormu ?

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,821
753
lihtgTHT.php
Merhabalar, alttaki konu ve video içerisinde örnek bir rat yapımı ve port açılımının nasıl yapılacağı hakkında anlatımlar var. İşine yarayacağını düşünüyorum. Esenlikler.

29 Ocak 2023
57
4
Merhabalar, alttaki konu ve video içerisinde örnek bir rat yapımı ve port açılımının nasıl yapılacağı hakkında anlatımlar var. İşine yarayacağını düşünüyorum. Esenlikler.
Teşekkür ederim packetriot kullanmadan nasıl yapabilirim ? ayrıca server ıp yerine kendi ip adresimi girdiğimde kurban geldi kendi ip adresimi kullansam sıkıntı çıkarmı örnek olarak 192.168.1.xx

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,821
753
lihtgTHT.php
Teşekkür ederim packetriot kullanmadan nasıl yapabilirim ? ayrıca server ıp yerine kendi ip adresimi girdiğimde kurban geldi kendi ip adresimi kullansam sıkıntı çıkarmı örnek olarak 192.168.1.xx
Port açmak için duckdns, ngrok gibi uygulamalara da bakabilirsin. Fakat örnek olarak verdiğin ip ile bahsettiğin işlemi yapman mümkün değildir maalesef. Bu konuda daha fazla bilgiye ulaşmak için forumumuzun network bölümüne göz atabilirsin.

F

Fafaflex

Ziyaretçi
Bu attığınız videoda Clinti farklı birisine atınca oluyormu yoksa farklı bir şey yapmak gerekiyormu ordan sonra @Lihtg

Peki bunları yaptıktan sonra Clienti başkasına atınca oluyormu yoksa farklı bir şey yapmam gerekmi

`Pala

Katılımcı Üye
2 Mar 2024
261
90
LocalHost
Anladım peki çok virüs algılıyor onu düzeltmek için bir şey yapabilirmiyim bide bu çok gelişmiş değil örneğin indirme alanı sadece %appdata% %temp% yüklenmesi seçiliyor farklı daha iyi program varsa önerirseniz sevinirim
Virüs algılamasini düşürmek için FUD işlemi var. Ratınızın kaynak kodlarını şifreler veya karıştırır. Buraya bakarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Venom rat şuan piyasadaki ratlara gore stabil çok özellikli çalışan ratlardan biridir. Alternatif olarak quasar rat , xwrom gibi seçenekler vardır.

F

Fafaflex

Ziyaretçi
Venom Rat fudlamak için ne yapmam gerek
Virüs algılamasini düşürmek için FUD işlemi var. Ratınızın kaynak kodlarını şifreler veya karıştırır. Buraya bakarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Venom rat şuan piyasadaki ratlara gore stabil çok özellikli çalışan ratlardan biridir. Alternatif olarak quasar rat , xwrom gibi seçenekler vardır.
Venom Rat fud lamak için ne yapmam gerek

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,821
753
lihtgTHT.php
Gitmemesi için ne yapmalıyız birde fudlamak için ne yapmam lazım
Merhabalar, ngrok'ta kapanıp tekrar açıldığında server değiştiği için kurbanlar gider fakat bildiğim kadarıyla packetroit'te değişmiyor yani gitmiyor fakat tekrardan denemekte fayda var. FUD için ise aşağıdaki bölümü incelemelisiniz. Esenlikler.

'Ra

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
2,389
930

burada ki videoya bakabilirsiniz belki işinize yarar olmazsa tekrardan yazın daha detaylı bilgiler halinde tekrardan bakalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.