Çözüldü Veritabanındaki bilgiyi değiştirdiğim halde giriş olmuyor WP

5 Tem 2014
238
0
Çanakkale
Siteye shell attım angel shell ile kullanıcı adı şifre değiştirdim wp-login.php adresine gittim şifre yanlış diyor. B374K attım acaba gerçekten de kayıt oldu mu diye baktım evet kaydettiğim bilgiler oradada vardı. WP admine nasıl gireceğim ?

Teşekkürler.

------------

Sorunu hızlıca çözdüm.
Veritabanına girerken normal bir şekilde 123 giriyordum. MD5 halindeki 123 girince işe yaradı.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.