Video Tasarım Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
(Kulüp için DeneyimsizDenek'den izin alınmıştır!)

2969gq.png

Kulüp ismi : Video Tasarım Kulübü

Kulübün Yapacakları :

Kulüp, iki farklı ekipten oluşacak. Birinci ekip youtube kanalı için çalışacakken ikinci ekip; birinci ekipteki eğitmenlerce eğitilecek. Böylelikle kulübe katılan arkadaşlar hem kendilerini geliştirecek hem de formumuzun resmi youtube kanalına katkıda bulunacak.

Birinci ekibin görevi: YouTube kanalımız için videolar çekmek, youtube kanalımız için videolar hazırlamak, gerektiğinde seslendirme yapmak, montaj konusunda yardım etmek ve video tasarımında gelişmek isteyenlere eğitim vermek... şimdilik bunlarla kısıtlıdır. Yapılan videolar YouTube kanalında paylaşılacağı için bu işe gönül katmak ve işi layığıyla yapmak gerekiyor.

İkinci ekibin görevi: Dersleri ve eğitmenlerin forumda paylaşacakları makaleleri takip ederek video tasarım alanında kendini geliştirmek. Yeterince gelişen üyeler, birinci ekibe terfi edecekler

BAŞVURU FORMU :

İsim Soyisim :
Birinci ekip ise Uzmanlık Alanınız (Deneyimleriniz) :
WhatsApp İçin Telefon Numarası (Fake numara da olabilir) :
Yaptığınız Çalışmalar ( En az 2 tane)

(Başvurunuzu ÖM yolu ile bana (Brave-King'e) gönderiniz.

Kulüp Lideri : Brave-King

Çalışma ekibi:

1. Brave-king
2. Wesley01
3. BayKaraKuyruk
4. TrQures
5. VatanSever12

Eğitmenler:

1. Wesley01

Kulüp içerisinde başarı sergileyen, emek sarfeden üyelerimizin imzalarına aşağıda ki resim eklenecektir. :)

BAJmAj.png

Kulübe After Effects, Sony Vegas Pro ve Camtasia Studio programlarında deneyimi olan veya kendisini bu alanda geliştirmek için gönül veren arkadaşlar seçilecektir!

Öğrenci Alımları : Açık
Çalışma Alımları : Açık

Son düzenleme:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Öğrenci Alımları Hakkında

Ek olarak belirteyim,
Öğrenci alımları 5 ile sınırlıdır arkadaşlar ve eğitimler inşallah kısa süreli olacaktır.

Sırasıyla inşallah;
Kod:
Camtasia Studio
Wondershare Filmora
eğitimleri verilecektir.

Edit: Eğitimlerin uzun sürmesi, işleyişi yavaşlattığı için, kısa süreli ve etkili programların eğitiminin verilmesi üzerine karar alınmıştır. Profesyonel programlar listeden çıkarılmıştır.

ÖNEMLI UYARI:

Kulübe, öğrenci olarak katılacak olan arkadaşların indirmeleri gereken bazı dosyalar var. Çalışmalar esnasında kota sıkıntısı olmaması için başvurudan önce muhakkak aşağıdaki linklerden gerekli dosyaları edinin:
Kod:
Camtasia Studio 9
notes.io/fMCN 
(crack dosyası temizdir, hacktool olarak tüm av ler algılıyor,
 endişelenecek bir durum yok, yönetimden de olmak üzere birçok kişiye verdim.
 Crackledikten sonra gene free trial der, o yalnızca regeditte kalmış bir kayıt girdisinden başka birşey değildir.
 Program full sürüm olacaktır)
Kod:
Wondershare Filmora+Fx
notes.io/fMXw

SON OLARAK: ARKADAŞLAR KULÜP İÇİ YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALAR BOŞA GİTMEZ. BUNA BEN BİZZAT ŞAHİDİM, KONU SAHİBİ DE ŞAHİT. TIM BAŞVURULARINDA KULÜP PERFORMANSINIZ SIZE ARTI PUAN GETIRECEKTİR.

Son düzenleme:

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,064
36
445
THT's database
Alımlar:Açık
Hayırlı ve uğurlu olsun.Türk Hack Team Resmi YouTube Kanalı için faydalı bir gurup.Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
//Kulüp işleyişi güncellendi.

Arkadaşlar, alımlarımız devam etmektedir. Becerilerinin olduğuna inananlar çalışma ekibine katılarak THT YouTube kanalınaa destekde bulunabilir. Video montaj konularında bilgi sahibi edinmek isteyen arkadaşlarımız ise eğitim ekibine katılarak belirli süreçler içerisinde bilgi sahibi edinebilir.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Gayet hoş bir düşünce. Şuan bu konuda sıfırım, fakat arkadaşlarımız Allah'ın izniyle bizleri iyi yerlere getirecekler :)

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Öğrenci alımları açık.
Çalışma ekibine katılmak isteyen arkadaşlar katılabilirler. Ancak öğrenci olarak katılmak isteyenler, mevcut arkadaşların mezun olmasını bekleyecekler.

Son düzenleme:

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
585
3
Alert Canada
Hayırlı olsuna geldim :D Başarılar dilerim arkadaşlar Dergi Kulübümüzde vardır bekleriz bu arada reklamıda yapıp gidiyorum. :D
kurupasta.png

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Öğrenci olarak katılacak arkadaşlar okumalı...

Ek olarak belirteyim,
Öğrenci alımları 5 ile sınırlıdır arkadaşlar ve eğitimler inşallah kısa süreli olacaktır.

Sırasıyla inşallah;
Kod:
Camtasia Studio
Wondershare Filmora
eğitimleri verilecektir.

Edit: Eğitimlerin uzun sürmesi, işleyişi yavaşlattığı için, kısa süreli ve etkili programların eğitiminin verilmesi üzerine karar alınmıştır. Profesyonel programlar listeden çıkarılmıştır.

ÖNEMLI UYARI:

Kulübe, öğrenci olarak katılacak olan arkadaşların indirmeleri gereken bazı dosyalar var. Çalışmalar esnasında kota sıkıntısı olmaması için başvurudan önce muhakkak aşağıdaki linklerden gerekli dosyaları edinin:
Kod:
Camtasia Studio 9
notes.io/fMCN 
(crack dosyası temizdir, hacktool olarak tüm av ler algılıyor,
 endişelenecek bir durum yok, yönetimden de olmak üzere birçok kişiye verdim.
 Crackledikten sonra gene free trial der, o yalnızca regeditte kalmış bir kayıt girdisinden başka birşey değildir.
 Program full sürüm olacaktır)
Kod:
Wondershare Filmora+Fx
notes.io/fMXw

SON OLARAK: ARKADAŞLAR KULÜP İÇİ YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALAR BOŞA GİTMEZ. BUNA BEN BİZZAT ŞAHİDİM, KONU SAHİBİ DE ŞAHİT. TIM BAŞVURULARINDA KULÜP PERFORMANSINIZ SIZE ARTI PUAN GETIRECEKTİR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.