Videoda istediğiniz herşey!

FaaX

Üye
4 Ağu 2012
57
0
Tokat
Ulead VideoStudio 11 Plus !

Evet arkadaslar gerçekten harika bi program şahsen cok kullanıyorum sizinlede paylaşmak istedim bi kaç konu anlattım başka konuları internetten bulabilirsiniz veya bana PM atabilirsiniz.. Fazla uzatmadan anlatıma geçeyim.

Birde arkadaşlar anlatımın başlarında film değiştirdim kusura bakmayın.

Programı kurduktan sonra açıyoruz ve aşağıdaki gibi 3 bölümden oluşan bi pencere geliyor karşımıza. Biz " VideoStudio Editor " seçeneğini kullanacağız.
dfef6f.jpg

"Logo Koymak"
Buraya filmimizi veya videomuzu sürüklüyoruz.
2ylkbh3.jpg

Ekledik evet şimdi yukarıdan share ye tıklıyoruz ve bu ekran geliyor.
2whhxfa.jpg

Yine yukarıdaki seçeneklerden " File " menüsüne giriyoruz ve " İnsert Media File To Library " seçeneğinden " İnsert İmage " seçiyoruz.Açılan pencereden logo olarak kullanacağımız resmi seçip " Aç " tıklıyoruz
" Aç " tıkladıktan sonra resmi programa import etmiş oluyoruz. Ve sağa gelen resmi aşağıdaki şeride sürüklüyerek ayarlamaları yapıyoruz.

1zba2vl.jpg

Videodaki yerinide şeritteki gelen resme tıklayarak videonun belirli bi köşesine koyuyoruz.
33ljv2p.jpg

"Videoyu Döndürme"
Resimdeki gözüken yerden yapıcaz..
nycxfm.jpg

"Video kesme"
Videomuz yine baştaki işlemlerden sonra CTRL+I veya cut clip diyoruz.
eqt4xh.jpg

Bu imleçten keseceğimiz yeri seçiyoruz.
34sh26e.jpg

Karşımıza iki ayrı video cıktı.
1127d75.jpg

İstediğimz bölüme sağ tıklayıp silebiliriz veya farklı istediğimiz şeyleri yapabiliriz.
vh48t5.jpg

Buda tamamdırr :)
27xii5s.jpg

"Başlık ekleme"
Videomuzdayken yine resimdeki yerden Title diyoruz.
2vsqed3.jpg

Sağdan seçip yine şeridimizde ayarlıyoruz...
a9qssg.jpg

"Videoya efekt ekleme" Nostaljik, farklı renkler akan görüntüler vs vs daha 10 larca efekt var bunları yapmak için Video Filteri tıklayıp yine şeridimizden düzenliyoruz..
5ebs5j.jpg

https://tik.lat/aAYap

SeRDaR

Katılımcı Üye
19 Tem 2006
280
0
Gercekten harıka program kullanıyorum!
Arkadaslar INGILIZCE Dır!
Turkce yama ve CRAck Isteyenler mesaj atsın bana ulassın !
Upload edeyım!,
Konu ıcın tes.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.