Vietnam Teknoloji Fakultesi Hacked

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
874
anka.html
3 Gün önce index basmıştım Bugün Yarın diyerek 3 Gündür Geçiştiriyordum. En son bu gece aklıma gelince konuyu açayım dedim :D

5unr4rv.png
KN8sEJ.png

s5mhzh0.PNG

Zone: https://ownzyou.com/zone/175336

Son düzenleme:

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
874
anka.html
Onaylandı, eline sağlık dostum
Eline sağlık brom
Teşekkür ederim dostlar eksik olmayın :)
Eline sağlık, içerisinde bir kaç site daha varmış onlarada baksaydın. :)
Teşekkür ederim. Security on durumda olduğundan config çekilmiyordu ve kullandığım sheller ile diğer alt dizinlerde siteleri bulamamıştım. Sağlık olsun :)
Eline saglik Onur
Teşekkürler.

whyte0sec

Üye
19 Haz 2023
135
75
Usa, New York
Adamların elinde mızrak, ***** yaprak geziyorlar bari iş yapıcaksınız abd, isviçre veya ne bileyim ingiltereye yapın biri vietnam'a yapar diğeri gider bangladeşe yapar, zaten adamların hayatı kaymış umrunda olmaz.

Kendini denemek için yaptıysan tebrik ederim ama burda paylaştığına göre amaç farklı gibi.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
874
anka.html
Ana sayfaya basın şu indexleri canım benim, o dizinde senin hacklediğini kim görecek
birdahaki sefere öyle yapacağım :)
Adamların elinde mızrak, ***** yaprak geziyorlar bari iş yapıcaksınız abd, isviçre veya ne bileyim ingiltereye yapın biri vietnam'a yapar diğeri gider bangladeşe yapar, zaten adamların hayatı kaymış umrunda olmaz.

Kendini denemek için yaptıysan tebrik ederim ama burda paylaştığına göre amaç farklı gibi.
eyw aslan kardeşim benim emrin başım üstüme başka isteğin varmı aslan kardeşim benim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.