vındows 7 kurdum kulaklık ve mıkrafon calısmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadir1985

Yeni üye
27 Haz 2009
12
0
arkadaslar bende dell latıtude d610 laptop var ve 4 gun once vin 7 kurdum hersey ıyı cakısıyor ama kulaklık taktıgımda hıc bısey olmuyor webcam calısıyor kendı kolonlarından ses gelıyor ama kulaklık yok msn uzerınden gor.ses kur kısmından yaptıgımda mıc. baska program kullanıyor dıyo daha once xp vardı bı sorun yok ne yapmalıyım ınt. yeterlı bılgı bulamadım vindows 7 ultımate bu sıteden ındırdım ıso yu:confused:

berkay64

Katılımcı Üye
15 Ara 2008
340
0
arkadaslar bende dell latıtude d610 laptop var ve 4 gun once vin 7 kurdum hersey ıyı cakısıyor ama kulaklık taktıgımda hıc bısey olmuyor webcam calısıyor kendı kolonlarından ses gelıyor ama kulaklık yok msn uzerınden gor.ses kur kısmından yaptıgımda mıc. baska program kullanıyor dıyo daha once xp vardı bı sorun yok ne yapmalıyım ınt. yeterlı bılgı bulamadım vindows 7 ultımate bu sıteden ındırdım ıso yu:confused:

aynı sorunu bnda yaşadım hiç ugraşma win xp ye geri dön

kaanmula

Yeni üye
13 Ağu 2007
29
0
Bende şuan windows 7 kullanıyorumda benimde ultimateim var ve bende senin gibi sorunlar yaşadım hiç merak etme xp yede geri dönme zarar edersin çünkü win 7 xpden daha hızlı.Her nese gelelim probleme.Arkadaşım kullandığın aygıtların windows 7 ye uyumlu olması gerekiyor fakat sen bu aygıtları windows 7 çıkmadan önce aldığın için uyumlu değil.Tabi şimdilik.Aygıtlarının yani mikrafon ve hopörlörlerinin markasını ve modelini biliyosundur heralde.İnternette o marka ve modeller için windows 7 sürücü ve ya ingilizce adıyla driverını indirdiğin an sorun çözülür.:D NOT.:BAZI MARKALARIN SÜRÜCÜLERİ ÇIKMAMIŞ OLABİLİR ÖRNEĞİN KULLANDIĞIM LASERJET HP 1020 Yİ HP NİN SİTESİNDE ÇOK ARADIM DRİVERINI FAKAT DAHA ÇIKMADIĞI YAZIYOR.SONRA ÇIKACAKMIŞ.

kaanmula

Yeni üye
13 Ağu 2007
29
0
Benimde XP im vardı ondan sonra bi zamanlar çok prestijli çok popüler olan vistaya geçtim çok kötü oldu pc işte 1 ay öncede windows 7 ye geçtim rahatladım yükseltmedimde vistadan direk format attım.Yani demek istediğim biraz uğraşla uymayan programda olsa driverlarla uyduruluyor.Windows 7 den fvazgeçmem şimdilik.:D

bat34

Yeni üye
20 Haz 2009
37
0
kardeş buraya bak: https://tik.lat/3OBRZ

All Latitude D610 (73 files) yazısının çok az altında audio var onun yanındaki aşağı gösteren oka tıkla sonra ordan yükle onu bir;) belki olur

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.