Vınn modem almayı düşünüorum

yigitcan575

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
265
0
ben kullanıyordum memnunum fakat çok çabuk bitiyor o yüzden önermiyorum ben ttnet yalın internet aldım :D açıkcası bu cok ıyı hem sınırsız hem hızı iyi :D

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
vınn modem sadece geçici işlerini yapmak içindir kardeşim eğer 8 GB 'lık yada 16 GBlık vınn modem alırsan hani azda kullanıyorsan 1 ay idare eder.ama öyle kafana göre film izleyip kafana göre bişey indiremezsin hemen kotan dolar.sadece dışarda face, e-okul gibisinden siteler içinse alabilirsin.evde kullanıma tavsiye etmem arkadaşın dediği gibi yalın internet al nete gir vınnla uraşılmaz :D

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
bulaşma derim turkcell vınn ile vodemnet birlikte kullanıyordum ikiside 4 GB kotalı 1 ayı doldurmada ikiside bitiyordu ilk sorunu video izliyemiyorsun izlersen 10 dk 1.5-2 GB kota gidiyor

10 dkkda 1.5 GB mı blu ray mi izliyon :) 10 dkkada 300 mb desen neyse vınn modem alınacaksa zaten belli hızda alcaksınız hızlı olsun diye gidipte fazla para verip 50 mbits destekleyen vınn almayın :) 8 mbits lik bir vınn işinizi görcektir.yüksek alırsanız birden bire indirir videoyu izlemesenizde :) tabi çeşitli sınırlıyacılarla bunuda sınırlarsınız k.g

mufurkano

Katılımcı Üye
16 Eyl 2012
278
0
Vınn berbat.Almak istiyorsan vodem al.En uygun fiyatlı ve 3g çoğu yerde çekiyor.Tek kelimeyle dört dörtlük.Paketleri çok avantajlı.Ben 8 megabit kullanıyorum 6gb kotalı 37.5 tl

Ha istersen turkcellin wifi modemi var.Alırsın cebinde taşırsın istedğin yerden trink wifi ile nettesin.Hem telefonlada bağlanırsın hem pc ile hem tabletle farketmez.

Alabiliyorsan trkcll wifi modem al alamazsan vodem al

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Dostum vodafone nin vodemini aldm aldıktan sonra dediler ki giden gelen aynı anda hesaplanır bu yüzden kotanız bitiyor.

Turkcell dede farklı bir şey olduğunu sanmıyorum... Geleni gideni aynı anda hesaplarlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ama vodafone de eskiden 1 haftalığı sınırsız 14 tl ye vardı kazık çünkü yavaş. 3g her yerde çekmiyor hele evinde çekmiyorsa işkence

c1qaro

Katılımcı Üye
25 Şub 2011
379
0
İstanbul
Mobil Modem Hiç Düşünme Bile. 3G şebekesi yoksa download hızın 10 kbpsyi geçmez... 3G varsa 7,2 Mb İle İndirirsin Ama TTNet Yalın İnternet Yine Daha İyidir Tabiki TTnet in sorunlarıda Cabası :)

yigitcan575

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
265
0
bu arada bu vodem felan aveanınkılerıne hıc bak benım tanıdığıım aldı çok pişman evinde çekmiyor fakat vınn nereye gidersem çekiyor benim vınn kullanan tanıdıklarım hepsi memnun alıcaksan vınn al diyeyim ama benim tavsiyem ttnet:))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.