VIP Üyelik | Bağış

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
Güzel haberler duymak istediğimiz bu süreçte Türk Hack Team yönetimi olarak maddi manevi elimizden geleni yapmaya çalışıyor ve sizlerden de bu konuda destek istiyoruz.

Hepimizin çaresizce beklediği, acı dolu bugünlerimizde üstümüze düşeni yapmak boynumuzun borcudur. Dileriz ki bugünleri en kısa zamanda daha fazla can kaybetmeden atlatırız. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Birçok taraftan destek olmaya, yardım kampanyaları düzenlemeye başladık. Bu konuyu ise VIP üyelik gelirlerini bağışlamak, sizden yardım almak için açtım. Alacağınız her VIP üyelik ücreti Ahbap'a bağışlanacaktır. Destek olmak isterseniz eğer forum DM üzerinden yahut Telegram @Venterius hesabımla iletişime geçebilirsiniz.

Destek olan herkese teşekkür ederim, tekrardan geçmiş olsun. Sağlıcakla kalın.

Üyelik Avantajları İçin; https://www.turkhackteam.org/konular/discordda-special-vip-uyeligi-tsu.2006500/
++

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
Güzel haberler duymak istediğimiz bu süreçte Türk Hack Team yönetimi olarak maddi manevi elimizden geleni yapmaya çalışıyor ve sizlerden de bu konuda destek istiyoruz.

Hepimizin çaresizce beklediği, acı dolu bugünlerimizde üstümüze düşeni yapmak boynumuzun borcudur. Dileriz ki bugünleri en kısa zamanda daha fazla can kaybetmeden atlatırız. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Birçok taraftan destek olmaya, yardım kampanyaları düzenlemeye başladık. Bu konuyu ise VIP üyelik gelirlerini bağışlamak, sizden yardım almak için açtım. Alacağınız her VIP üyelik ücreti Ahbap'a bağışlanacaktır. Destek olmak isterseniz eğer forum DM üzerinden yahut Telegram @Venterius hesabımla iletişime geçebilirsiniz.

Destek olan herkese teşekkür ederim, tekrardan geçmiş olsun. Sağlıcakla kalın.

Üyelik Avantajları İçin; https://www.turkhackteam.org/konular/discordda-special-vip-uyeligi-tsu.2006500/
++

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
2
3,005
Sizlerin katkısı ile beraber kısa sürede topladığımız bir miktar parayı Pazarcık depremine bağışladık. Çalışmalarımıza, yardımlarımıza kaldığı yerden devam edeceğiz. Katkı sağlayan, destek olan herkese teşekkür ederiz.

VIP Üyelik gelirlerini bağışlamaya devam edeceğiz, destek olmak isteyen detaylar için benim ile iletişime geçebilir.

Ayrıca bireysel bağış yapan teyit ettiğimiz değerli üyelerimize VIP üyelik vermeye de devam edeceğiz. Güzel haberler duyacağımız bir gün olması dileğiyle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.